امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارائه خدمت به تازه واردان توسط اعضاء
تجربه خود را در نحوه ارائه خدمت و سرویس دادن به اعضاء تازه وارد به اشتراک بگذارید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، ssaeedg ، حـمـیـد ، ناظر9 ، محمد خدمتگزار ، Pey
با سلام و وقت به خیر. در ارتباط با خدمت به تازه وارد در نظر گرفتن همسانی و برابری و همدردی تاثیر گذار هست .اینکه که خودم رو و وقتم رو در اختیارش قرار بدم. راهکارهای خارج از اصول ندم .تشویق و همراهی کردن دوست تازه وارد. شنونده فعال باشم. کنترل نکنم. از در باید و نباید وارد نشم و پیشنهادی باشم.از ارزش حضورش باهاش صحبت کنم و اینکه عملکرد داشته باشم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ssaeedg ، حـمـیـد ، ناظر6 ، محمد دلبر ، A.Nasihat
با سلام من عباس معتاد
به نظر من یه تازه وارد وقتی وارد جلسه میشود با کوله باری از درد و حرف نگفته فقط نیاز به گوش برای شنیدن حرفهایش دارد و بزرگترین سرویس به تازه وارد نشستن و گوش دادن به حرفهایش میباشد با صبر و حوصله و توجه  و همچنین حمل تازه وارد در اوایل ورود به جلسات تا زمانی که در جلسه احساس امنیت و آرامش کند .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، ناظر9 ، ناظر10 ، حـمـیـد ، محمد دلبر
سلام من یک تازه وارد هستم هرچقدر در سایت میگردم نمی‌فهمم چطور باید کمک بگیرم میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، A.Nasihat
(۱۴۰۱/۹/۵، ۰۳:۱۲ عصر)Tomato نوشته است: سلام من یک تازه وارد هستم هرچقدر در سایت میگردم نمی‌فهمم چطور باید کمک بگیرم میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
 سلام دوست گرامی و خوش امدید- انجمن معتادان گمنام با استفاده از حضور در جلسات بهبودی وانتخاب یک عضوقدیمی تر به عنوان راهنما میتواند کمک بیشتری به شما نماید. ضمن اینکه سوالات خود را در قسمت پرسش وپاسخ تالار بگذارید قطعا ما پاسخ خواهیم داد- اما در کل دور شدن از دوستان مصرف کننده -نگه نداشتن مواد- تماس با دوستان بهبودی و رفتن به جلسات- پرهیز از تنهایی خستگی وعصبانیت را در وهله اول باید همیشه حفظ نمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، آریا داریوش ، محمد دلبر ، A.Nasihat
سلام دمتون گرم که هستید من روز سوم ترک هستم سابقه ترک زیاد دارم بدبختی ودرد ترک زیاد کشیدم ولی انگار یه جای کارم میلنگه که دوباره یادم میره .چند نفر که دیدم واقها ترک کردن همشون ان ای بودن .آدرس جلسه شهرمون برداشتم از سایت خدابخواد فردا تماس میگیرم یا میرم
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد دلبر ، A.Nasihat
(۱۴۰۱/۱۱/۲۲، ۰۸:۳۳ عصر)امیر سالار نوشته است: سلام دمتون گرم که هستید من روز سوم ترک هستم سابقه ترک زیاد دارم بدبختی ودرد ترک زیاد کشیدم ولی انگار یه جای کارم میلنگه که دوباره یادم میره .چند نفر که دیدم واقها ترک کردن همشون ان ای بودن .آدرس جلسه شهرمون برداشتم از سایت خدابخواد فردا تماس میگیرم یا میرم
درود بر شما- کسانی که به طور مرتب به جلسات می روند پاک می مانند.
(کتاب پایه)
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، محمد دلبر
سلام منظورتون از شکلها رو درست منوجه نشدم

سلام من ۳۷ روزه پاک هستم خیلی فکر مواد میاد تو ذهنم اگه میشه به من کمک کنید یه راهنما میخوام که ازش کمک بگیرم ممنون میشم
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan
(۱۴۰۲/۲/۱، ۰۶:۵۴ عصر)وحید پاپا نوشته است: سلام منظورتون از شکلها رو درست منوجه نشدم

سلام من ۳۷ روزه پاک هستم خیلی فکر مواد میاد تو ذهنم اگه میشه به من کمک کنید یه راهنما میخوام که ازش کمک بگیرم ممنون میشم
سلام دوست خوب من شما باید به جلسات معتادان گمنام بروید ویک راهنما انتخاب نمایی که کنارت باشه ودر دسترس

(۱۴۰۲/۲/۱، ۰۶:۵۴ عصر)وحید پاپا نوشته است: سلام منظورتون از شکلها رو درست منوجه نشدم

https://nairan.org/phone/ 
 خطوط تلفن انجمن معتادان گمنام انتخاب کن کدام شهر تلفن ادرس جلسات بگیر ویه جلسه نزدیک انتخاب کن وراهنما بگیر راهنما بهت در مورد وسوسه مواد می تونه کمک کنه در جلسات مشارکت کن و کتاب پایه رو بخون

غیر از این می تونی تماس بگیری در هر ساعت
 09176157529 داریوش
پاسخ
 سپاس شده توسط A.Nasihat
سلام تجربه برامن درک واحترام بتازه وارده یک تازه واردعصبانی منزوی وپررنجشه وظیفه من بعنوان یک عضواحترام بایک لبخندسلام دادن اسمشوباکلمه اقایاخانم صداکردنه اگرشرایطش غیرعادیه مثل نوع حرف زدن یاپوشش ظاهری درک کردنش مهمه بعدخوب گوش دادن ووقت گزاشتنه توحرفشرنپریدنه دادن شماره تلفن وتشویق برای شرکت دوباره توجلسست نصبت بتوانایی قبول راهنماشدنه وهمچنین من عموماشمارمورویکتاب یاپنفلت مینویسم وبهش تقدیم میکنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان