امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاربردسنت چهار در روابط عمومی
آزادی ره آوردِ استقلال و مسئولیت پذیری ؛روابط عمومی
پاسخ
(۱۴۰۰/۱۱/۱۱، ۰۹:۰۸ عصر)ناظر 1 نوشته است: آزادی ره آوردِ استقلال و مسئولیت پذیری ؛روابط عمومی

سنت چهار به ما می آموزد هر گروه مستقل است و این به معنای آن است که استقلال هر گروه در گرو مسئولیت هر فرد میباشد .و هر فردی در قبال استقلال و تصمیم گیری و ارتقاء و پیشبرد گروه متعهد می باشد. 
گروه های  ما آزاد و مستقل می باشند؛ ولی  این سنت به ما یادآور میشود که این آزادی مطلق نیست و باید بر اساس یک چهار چوب مشخص که بر گرفته از کل سنتها و منافع انجمن  معتادان گمنام است اعمال گردد. سنتها از ما میخواهد تا اعمال خود را در رابطه با معتادان دیگر ، گروه ها و ان ای در کل در نظر  داشته باشیم .
گروه های ما مسئولیت خدماتی را به  خدمتگزاران مورد اعتمادخود می سپارند ، تمام ساختار خدماتی  جهت کمک به گروه ها در جهت رساندن پیام بوجود آمده است .یکی از مسئولیتهای خدماتی ایجادکمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی میباشد که سنت چهار را در این کمیته اینگونه بیان میکند:
  کمیته های روابط عمومی ،هر ناحیه مستقلند که به صلاحدید خود اطلاع رسانی را در ادارات وارگان ها وموسسات انجام دهند؛ ولی این بدان معنا نیست که آزادی مطلق دارند وچون مستقل هستند ؛نمی توانند این کار را به هر شکل وشیوه ای انجام دهند.
کمیته روابط عمومی در پیشبرد اهداف خود باید به دیگرکمیته های نواحی وهیئت های شهری ودر کل ان ای توجه داشته باشد . در رسیدن به هدف اصلی انجمن از این نواحی مراقبت کند وشیوه وچگونگی ونحوه عملکرد آن تاثیر منفی برساختارهای دیگرنداشته باشد . به همین دلیل لازم می باشد که مسئول کمیته روابط عمومی مشرف وآگاه به حد ومرز در آزادی کمیته ای در قالب سنت های دوازده گانه باشد،تا در هنگام بحث وایجاد روابط وارد موضوعات خارجی که باعث ایجاد آشفتگی در ناحیه خود وهرج ومرج در نواحی دیگر ودر کل ان ای میگردد نشود .ما باید بدانیم جزیی از کل هستیم. 
سنت چهار در روابط عمومی از ما میخواهد که مراقب محدوده اعمالمان باشیم ودر گرفتن هرتصمیمی متعهد باشیم و منافع مشترک ان ای را در نظر بگیریم . 
جادارد از تمام کسانی که در اجرای این امر انجمن مان را یاری نموده اند، سپاسگزاری نمائیم و بابتِ این فرصت شکرگذار خداوندباشیم
پاسخ
سلام
سنت چهارم به من آزادی همراه با مسئولیت می دهد.من باید بدانم محدوده تصمیمات من در روابط عمومی بر چه اساسی است.من اختیاراتی بالاتر از اصول انجمن ندارم.حتی در زمان معرفی انجمن تعریفی خارج از نشریات انجمن ندارم.این مسئولیت من را در رابطه با اگاه کردن اصول انجمن بیشتر میکند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان