امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر تجربه خدمت در این قسمت دارید لطفا با دیگر همدردان به اشتراک بگذارید.
پاسخ
باسلام دودوره مسئول کمیته چیپ وسکه بودم اولین کاری که بعدازانتخاب بعنوان خدمتگزاراین کمیته شدم یه جلسه درون کمیته ای بامسئولاین چیپ وسکه گروههاوهمچین مسئول قبلی کمیته برگزلرکردم وپیشنهادهاوانتقادات اعضاروشنیدم ودراخریه اساسنامه برای کمیته نوشته وتیم کمیته روازبین اعضاانتخاب کردم وقرارشددرهفته دوروزروبرای خدمات داشته باشم که یک روز برای سفارش وروزبعدارائه سفارشات انتخاب کردیم
پاسخ
سلام من یک بار مسول چیپ و سکه بودم که قبل از شروع جلسه جاذبه بیرون جلسه صبر میکردم تا اعضای که سکه میخواهند رو بهشون بدم در مورد چیپ ها هم میرفتم از مسول کمیته دریافت میکردم برای این بیرون صبر میکردم که هنگام برگزاری جلسه نظم جلسه برهم نخوره
پاسخ
فلسفه رنگ چیپ ها :؟

سفید . اعلام تسلیم شدن یعنی دستها را بالا بردن . یعنی من دیگر توان ادامه و‌جنگیدن ندارم و تسلیم هستم . .....

نارنجی : عبور با احتیاط . مراقب باش در مسیر      یار بازی . ابزار بازی و محل بازی قرار نگیری .

سبز : با اتکا به خداوند برو جلو و نترس ولی بی سر و صدا و رعایت دو رنگ سفید ونارنجی .

قرمز : توقف کن . تآمل کن و خدا را شاکر باش که نمرده ای و سپس به حرکت خود ادامه بده .

آبی : به آرامش رسیده ای مثل رنگ دریا و آسمان . ارام باش و اواز بخوان ولی مراقب باش مغرور نشوی

زرد : بر اثر صبر نوبت ظفر آید . در پی تاریکی شب روشنی خورشید در انتظار توست . یعنی به روشنایی خورشید رسیدن  . زندگی بهتر و‌زیبا تر .

خاکستری : جنگ و جدل تمام شد و به آرامش رسیدی و دیگر مجبور نیستی به گذشته برگردی . و پس از این به رنگ نقره تبدیل خواهی شد . شفاف و خوش رنگ

سیاه . تو مانند ذغال فشرده که الماس است تبدیل شده ای . سخت و گرانبها .
پاسخ
خدمت چیپ و سکه مثل بقیه خدمات naشیرین و جذاب است زمانیکه رفتم در کمیته شهری متوجه شدم این خدمت نیاز به حرکت جدیدی دارد تا از چالشها و مزایای این خدمت با خبر شد تو تمام جلسات هماهنگی این خدمت در سطح ناحیه شرکت کردم و لذت بردم چون از نوع این خدمت  آگاهی بیشتری بدست میاوردم در سطح کمیته شهری با تمام مسئولین ارتباط زدم جلسات هماهنگی بصورت فصلی برگزار کردیم و متوجه مشکلات گروهها شدیم تلاش کردیم تا گروهها را راضی نگه داریم خدا را شکر مسئولین چیپ و سکه گروهها در جلسات هماهنگی شرکت میکردند و مشکلات را با ما درمیان میگذاشتند و ماهم طبق خواسته آنها عمل میکردیم این کمیته فعالیت دارد و الان هم خدمتگزار دارد در دوره خودم بنر چیپ درست کردیم که در تمام گروهها وجود دارد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان