امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 3- گمنامی چگونه به اتحاد کمک میکند ؟ چگونه به کارگیری اتحاد به من کمک میکند تا ا
سوال 3- گمنامی چگونه به اتحاد کمک میکند ؟ چگونه به کارگیری اتحاد به من کمک میکند تا اصول را به شخصیت ها ترجیح دهم ؟
پاسخ
اتحاد بدون گمنامی و گذشت از اسم ها، رسم ها و شخصیتها امکان پذیر نیست ما نمیتوانیم بدون حفظ گمنامی با یکدیگر متحد شویم ،گذشت ایثار و از خودگذشتگی ماست که باعث اتحاد میشود وقتی گمنامی حفظ شود هیچ کس از دیگری سرتر و بالاتر نیست و همه یکسانیم

گمنامی تضمین بقا و اتحاد ماست

چگونه به کارگیری اتحاد به من کمک می کند تا اصول را به شخصیت ها ترجیح دهیم؟
نیت خیر ،عشق بلاعوض ،محبت و ایثار و از خودگذشتگی و نگاه کردن به تشابه هاست که باعث اتحاد ما میشود ،درک این واقعیت که ما جهت ادامه زندگی به یکدیگر نیاز داریم میتواند پذیرش دیگران را برایمان امکان پذیر کند ،قضاوت نمی کنیم ،دست از جنگ می کشیم و تحمل و صبر را تمرین می کنیم
و فقط پیام را می رسانیم و کاری به شخصیتها نداریم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، Saghar d ، آرین ی ، A.Nasihat
اتحاد بدون گمنامی و گذشت از اسم ها، رسم ها و شخصیتها امکان پذیر نیست ما نمیتوانیم بدون حفظ گمنامی با یکدیگر متحد شویم ،گذشت ایثار و از خودگذشتگی ماست که باعث اتحاد میشود وقتی گمنامی حفظ شود هیچ کس از دیگری سرتر و بالاتر نیست و همه یکسانیم

گمنامی تضمین بقا و اتحاد ماست

چگونه به کارگیری اتحاد به من کمک می کند تا اصول را به شخصیت ها ترجیح دهیم؟
نیت خیر ،عشق بلاعوض ،محبت و ایثار و از خودگذشتگی و نگاه کردن به تشابه هاست که باعث اتحاد ما میشود ،درک این واقعیت که ما جهت ادامه زندگی به یکدیگر نیاز داریم میتواند پذیرش دیگران را برایمان امکان پذیر کند ،قضاوت نمی کنیم ،دست از جنگ می کشیم و تحمل و صبر را تمرین می کنیم
و فقط پیام را می رسانیم و کاری به شخصیتها نداریم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، A.Nasihat
   گمنامی تنها روحیه ای که ما را
در کنار هم میتونه متحد نگه داره
انجام دادن هدف وپیام توسط هر یک از اعضا اصول وسهم هرکس را مشخص میکند وهر چیز جز این
خط و مشئ به اتحاد ما آسیب میرساند...

این اصول را به هیچ شخصیتی ترجبح نمی دهم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، Saghar d ، آرین ی ، A.Nasihat
سوال 3- گمنامی چگونه به اتحاد کمک میکند ؟ چگونه به کارگیری اتحاد به من کمک میکند تا اصول را به شخصیت ها ترجیح دهم؟(سنت۱)
گمنامی درسنت یک یعنی ما به ماهیت افراد کاری نداریم ،اینکه از چه طبقه اجتماعی هستن ،اینکه پولدارن یافقیر،چه جنسیت ونژادی دارن ، ازکجاآمدن و...
هویت مشترک اعضابرامان مهمه که اعتیاد است.
اگراین برابری و یکسانی نبود مطمئنن بوجودآمدن اتحاد هم غیرممکن بود ، پس رعایت گمنامی اتحاد را برای ما تضمین میکند.
زمانی که هدف در رأس باشد،شخصیت ها بخودی خود محو میشوند.
پاسخ
 سپاس شده توسط A.Nasihat
گمنامی یعنی اب چشمه راکه ازان رفع عطش میکنم
راهرگزگل الودنکنم یعنی باوجودتمام تفاوتهاواختلاف عقایدونظرهابزرگ کوچیک نباشیم دراین صورت میتونیم اصولمونوبه شخصیتهاترجیح بدیمواین مطلب بجزدرک مفهوم یکی بودن قطره ازکل دریابودن مفهومی نخواهدداشت
پاسخ
 سپاس شده توسط A.Nasihat
گمنامی سنت یک یعنی منافع مشترک، من و شما مشترکن به هم کمک میکنیم که اتحاد داشته باشم،
بخشی از گمنامی مشارکت کردن، راهنما شدن، گوش دادن،بخش مفیدش سازگار شدن با اصول ، تمرکز کردن روی مشترکاتمان 
ما با همدیگر متفاوت هستیم ولی پیرو یک اصول و هدف هستیم در NA،
اصول روحانی NAبا هیچ چیز در تضاد نیست،
اعتیاد آدمها را بپذیریم ولی در صلح نباشیم 
با بهبودی آنها در صلح باشیم ...
پاسخ
 سپاس شده توسط A.Nasihat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان