امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9. چگونه می توانیم تصور کنیم که نیروی برتر از طریق ما بر روی خدمات تاثیر می گذارد ؟آی
9. چگونه می توانیم تصور کنیم که نیروی برتر از طریق ما بر روی خدمات تاثیر می گذارد ؟آیا اعتماد داریم که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت ؟ تردید و دودلی ما در این رابطه چیست ؟
پاسخ
اگر با نگاه کردن به گذشته وتجربه های قبلی،در قدم دوم به این باور رسیده باشم که به تنهایی قدرت تصمیم گیری صحیح ندارم،قبل از قرارگرفتن در فرآیند تصمیم گیری ،با دعا ومراقبه،تراز ومشورت ،بابهبودی شخصی در این فرآیند شرکت میکنم.به جای شنیدن شخصیتها،ایده هاوپبشنهادات رامیشنوم.از کنترل وقضاوت پرهیز میکنم وبا نگاهی مهربانانه وبدون غرایض به مسائل توجه میکنم وقتی طبق اصول حرکت میکنم خواست خداوند به خوبی در مسیر ارزش درمانی کمک یک معتاد به معتاد دیگرتاثیر خواهد گذاشت.
ب---وقتی خدمت رابرای جاری شدن اصل روحانی بکار میگیرم وبا وجدانی بیدار حرکت میکنم .در خدماتم مهربانی وعطوفت رابکار میگیرم وبه نوعی حکومت نمیکنم.اصل روحانی ازخودگذشتگی وایثار را در خدماتم رعایت میکنم.
و اینکه امروز میدانم که(ما)یعنی :خردجمعی وحضور خداوند. به همین دلیل اساسنامه با کمک گرفتن از خداوند وخرد جمعی نوشته میشود و هر زمان خدمات با رعایت وجدان گروهی بدون خودمحوری وتکروی انجام شوند مطمئنا همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

من حق دارم با دو دلی وتردید به همه اتفاقات توجه کنم ،چون به من کمک میکنه دقت بیشتری درتصمیمات وخدماتم داشته باشم روشن بینانه عمل کنم ولی از نگاه بدبینانه پرهیز کنم.

زمانی که سهم خودم راطبق اصول انجام میدم مطمئنا تردید و دو دلی من بیمارگونه است.پس باسکوت ودعا ومراقبه بر آن غلبه کرده به نظر جمع احترام میذارم وبا گروهم همراه وهمدل میشم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، ناظر۴
 سلام
وقتی که دور هم جمع می شویم و برای هدف انجمن تصمیم می گیریم یعنی تاثیر نیروی برتر.
بله- زمانی که ما بتوانیم اصول بهبودی خود را به نمایش بگذاریم.
حال امکان دارد ترس از عدم پذیرش پیشنهادات پیش بیایید یا اینکه نگران مجادله بعضی اعضاء باشیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر۱۶ ، ناظر9

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان