امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۵ : این سنت چگونه کمک می‌کند تا گمنامی را بهتر درک کنیم؟ گمنامی چگونه به ما کمک
#1
سوال ۵ : این سنت چگونه کمک می‌کند تا گمنامی را بهتر درک کنیم؟ گمنامی چگونه به ما کمک می‌کند تا بهتر این سنت را درک کنیم؟ چگونه گمنامی را در چارچوب این سنّت تمرین می‌کنیم؟
پاسخ
#2
با تغییر رفتاری که از ما سر میزنند و گمنامی که در بیرون جلسه حفظ می‌کنیم باعث می‌شود که این سنت را درک کنیم وقتی که حس امنیت در فرد به وجود می‌آید و اعضا بتوانند در گروه راحت تر مشارکت کنند و ایمان داشته باشند که گمنامی آنها حفظ می‌شود این سنت کمک بزرگی برای اعضا دارد زمانی که گمنامی را در جلسات حفظ می‌کنیم این باعث می‌شود افراد بیرون از جلسه احساس امنیت کنند

با رعایت گمنامی و شنیدن مشارکت دیگران و قضاوت نکردن درباره افراد باعث می‌شود که این سنت را بهتر درک کنیم و با تبعیض قائل شدن بین افراد و گروه این سنت بهتر درک می شود

با سکوت داخل جلسه و قضاوت نکردن در مورد دیگران و احترام به اتحاد گروه باعث رعایت گمنامی در چارچوب این سنت می شویم تحت هر شرایطی بدون غرائض عمل کردن برای اتحاد و ماندگاری گمنامی
چون گمنامی اساس و پایه همه سنت‌های ما می باشد باید رعایت شود تا اعضا در گروه احساس امنیت کنند
پاسخ
 سپاس شده توسط بهادر ج ، حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر10 ، مهدی1
#3
یک لیوان چایی شیرین  ( یا هر نوشیدنی شیرین دیگه  )  رو که میخوری لذت بخشه اما هر چی نگاش کنی شیرینی داخلش دیده نمیشه و مشخص نیست با چه چیزی  یا ماده ای شیرین شده .
گمنامی سنت اول یعنی من در گروه یا هر جای دیگه خود نمایی نکنم و اگر یک کار مثبت و یا یک خدمتی انجام دادم به رخ دیگران نکشم و به جای یک عضو مشهور ، یک عضو ساکت و محبوب باشم .
سنت اول کمک میکنه که من مواظب زبانم باشم و از تفرقه افکنی پرهیز کنم و مسئولیت دارم که هر چه به صلاح انجمن است را به کمک دیگران انجام دهیم و اگر یک مشکلی در گروه پیش آمده را در خود گروه حل کنیم و به بیرون از گروه منتقل نکنیم ..
گمنامی در چار چوب این سنت با شخصیت من در تضاده چون من من بفکر تایید طلبی و منافع  شخصی خودم هستم اما این سنت میگه برای تایید و منافع خودم دست به هر کاری نزنم و حفظ و کسترش منافع مشترک به خصوص در روابطم با دیگران جزو وظایف منه و روحیه اتحاد باید در من نهادینه و درک بشه ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر10
#4
با رعایت گمنامی و شنیدن مشارکت دیگران و قضاوت نکردن درباره افراد باعث می‌شود که این سنت را بهتر درک کنیم و با تبعیض قائل شدن بین افراد و گروه این سنت بهتر درک می شود
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر11
#5
سوال ۵ : این سنت چگونه کمک می‌کند تا گمنامی را بهتر درک کنیم؟ گمنامی چگونه به ما کمک می‌کند تا بهتر این سنت را درک کنیم؟ چگونه گمنامی را درچارچوب این سنّت تمرین می‌کنیم؟(سنت۱قسمت کارگاهی)
اتحاد ما در گرو یکسان بودن و برابری اعضای ماست ،  همه ما حق مساوی در بوجود آوردن فضای بهبودی در جلسات داریم ، هیچ کس بر دیگری برتری ندارد ،هیچ خدمتگزاری صاحب جلسه نیست.
گمنامی کمک میکنه که من تو فکر چهره شدن نباشم، تو فکر اثبات خودم به دیگران نباشم، خودمو برتر از دیگران نبینم ، فقط نگم من خوب خدمت میکنم ، و همه اینا باعث درک بهتر من از این سنت میشود.
_رعایت گمنامی در چهارچوب سنت یک از نگاه من یعنی ؛ داشتن حق برابر از بهره بردن از فضای بهبودی.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان