امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۳: آیا جوامع na با روحیه اتحاد با یکدیگر همکاری می کنند ؟ ما چگونه می توانیم روح
#1
سوال ۳: آیا جوامع na با روحیه اتحاد با یکدیگر همکاری می کنند ؟ ما چگونه می توانیم روحیه اتحاد را به وجود آوریم یا آن را حفظ کنیم؟
پاسخ
#2
بله نمایندگان از جانب و گروه‌ها به طور دائم در سطح ساختار خدماتی حضور می‌یابند که ساختار خدماتی را از نیاز و گروه‌ها مطلع نموده و از رویدادهای انجمن اطلاع پیدا کنند و در جهت رفع مشکلات و نیاز گروه‌های یکدیگر با هم همکاری می‌کنند

قسمت دوم سوال : حضور مداوم نمایندگان و گروه‌ها در جوامعNA . استفاده از تجربیات یکدیگر حضور و فعالیت به عنوان خدمتگزار در کمیته‌های خدماتی .حضور در گردهمایی ها و همایش ها .خود را جزئی از کل بدانیم .استفاده از تجربیات خدمتگزاران تمام جوامع na مسئولیت‌پذیری و شرکت مداوم در na
پاسخ
 سپاس شده توسط بهادر ج ، حـمـیـد ، sepher1877 ، ناظر11 ، ابی ن ، ناظر10 ، مهدی1
#3
به نظر میرسه اتحاد مفهومی وسیع تر از در کنار هم بودن داره . و لازمه ما کارهای درونی و بیرونی بسیاری رو انجام بدیم . به عنوان مثال یک فرد خود خواه به هیچ عنوان نمیتونه روحیه همکاری که لازمه اتحاده رو داشته باشه . پس قدم اول بهبودی شخصی است. بله به نظر من روحیه وحدت و همبستگی نسبتا خوبی در همکاریهاست . دوم ما در بیرون باید رفتاری مبتنی بر همکاری لازمه اتحاد رو داشته باشیم یعنی علیرغم جنگهای درونی که زاییده تعصبات ماست باید در خدمت تیم باشیم . این یک واقعیته که یک تیم خوب همیشه برنده ست .  برای داشتن روحیه اتحاد شناسائی تضادهای شخصیتی که همیشه باعث نفاق شده و ما از این قسمت ضربه خوردیم رو در نظر داشته باشیم و ضمن انعطاف پذیری لازمه از اصول مهربانی و ایثار مسئولیت های خودمون در قبال  NA رو انجام بدیم ..
پاسخ
#4
بله همکاری میکنندهمینطور که میدانیم جامعه معتادان گمنامتشکیل شده ازگروههای NAکمیته های فرعی واصلی شوراها منطقه ها وخدمات جهانی که هرکدام دربه اجرادراوردن وجدان گروهی که به انهامحول شده درراستای گسترش پیام انجمن معتادان گمنام درتلاش وفعالیتیمنظم درحال تعامل هستندکه این نشانه روحیه بالای اتحاددرNAمیباشد.مامیتوانیم ازطریق گروههایNAباحمایت وبرگزاری مرتب ومنظم جلسات بهبودی وبرنامه ریزی دراجرای فرمتهای متنوع ودرخواست کارگاهی موردنیاز درگروههای بهبودی به رشدوپرورش اعضای گروههایمان کمک موثری دربوجودامدن روحیه اتحادباشیم مامیتوانیم باگرفتن ترازمرتب گروهی همیشه درمسیرهدف اصلی قراربگیریم باتامین پول وایده ونیرو اعزام رابطین گروههابه شوراوناحیه درحفظ وتوسعه روحیه اتحاددرمعتادان گمنام موثرواقع شویم.
پاسخ
#5
نمایندگان از جانب و گروه‌ها به طور دائم در سطح ساختار خدماتی حضور می‌یابند که ساختار خدماتی را از نیاز و گروه‌ها مطلع نموده و از رویدادهای انجمن اطلاع پیدا کنند و در جهت رفع مشکلات و نیاز گروه‌های یکدیگر با هم همکاری می‌کنند
پاسخ
 سپاس شده توسط ابی ن ، ناظر10 ، ناظر11
#6
سوال ۳: آیا جوامع na با روحیه اتحاد با یکدیگر همکاری می کنند ؟
 ما چگونه می توانیم روحیه اتحاد را به وجود آوریم یا آن را حفظ کنیم؟(سنت۱)
تا زمانی که ما خودمان را تافته جدابافته ندانیم و درک کنیم که بتنهایی محکوم به فنا هستیم و ما جزئی از کل هستیم،همکاری های ما برپایه اتحاد است .
ما باید درک کنیم که در صف اول کمک به معتادها بر روی کره زمین هستیم و بدون اتحاد قدرت زیادی نداریم و نمیتوانیم رؤیامان را دنبال کنیم .
عین همون داستان جوجه تیغی که در اوج سرما  از گرمای وجود هم زنده ماندن ،ما با کمک هم میتوانیم بقامان را حفظ کنیم .
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان