امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. چگونه شرکت در وجدان گروه به من کمک میکند تا وجود نیروی برتر را بیشتر احساس کنم؟چگو
2. چگونه شرکت در وجدان گروه به من کمک میکند تا وجود نیروی برتر را بیشتر احساس کنم؟چگونه اجازه میدهم نیرو برتر بر تصمیمات من اثر بگذارد؟چه چیز کمک میکند تا این اثر را پرورش دهم و بیشتر کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر
وقتی خوب به وجدان گروه گوش می کنم و بدون هیچ گونه قضاوت و پیشداوری به ان توجه می کنم آگاه تر می شوم و صدای نیروی برتر را در درون خودم احساس می کنم حالم خوب می شود و با مسیر اراده خداوند و تصمیم وجدان گروه همراه می شوم این موضوع باعث آرامش من می شود و خودم را تنها احساس نمی کنم دست از خودمحوری بر می دارم و همگام با گروه پیش می روم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر
وقتی وجدان شخصی من از طریق کارکرد قدمها به بیداری روحانی  رسیده باشد و برای موضوعی که در مورد ان تصمیم گیری میشود طرح و برنامه داشته باشم وایمان داشته باشم که وجدان گروهی درراستای اراده خداونداست ووقتی روندروبه رشدگروه رامیبینم ،دعا و مراقبه میکنم میتوانم وجود این نیروی برتر را بیشتر احساس کنم.
قسمت دوم??
وقتی دروجدان گروه شرکت میکنم نشانگراین است که به خداوند اعتماددارم وبا تسلیم خود است که  اجازه دادم بر تصمیمات من تاثیر گذار باشدوقتی اصل روحانی مهربانی رابتوانم به عمل دراورم خداوند خیلی راحت برتصمیمات مااثرخواهدگذاشت.
قسمت سوم سوال??

وجدان اگاه تصمیمات و انگیزه های درست من  رشد روحانی ،فروتنی،روشن بینی،تسلیم  همگی دستاوردهایی هستن که باعث میشن تا این مهم را در خود پرورش دهم.ترازشخصی وخدماتی داشته باشم ایمان داشته باشم وجدان گروه صدای خداونداست وقتی منافع مشترک رادرنظرمیگیرم وبه ندای درونم بادقت گوش میدم .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر
وجدان اگاه تصمیمات و انگیزه های درست من رشد روحانی ،فروتنی،روشن بینی،تسلیم همگی دستاوردهایی هستن که باعث میشن تا این مهم را در خود پرورش دهم.ترازشخصی وخدماتی داشته باشم ایمان داشته باشم وجدان گروه صدای خداونداست وقتی منافع مشترک رادرنظرمیگیرم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر
سلام

زمانی که برای تصمیم گیری در مورد گروه با اعضائ دیگر در یک جا جمع می شوم برای این است که وجود نیرویی برتر را احساس کرده ام و آگاهی از این نیرو را بدست آوردم گوش دادن به نظرات اعضاء ودر نظر گرفتن احساس اعضاء در رابطه با مسائل مورد نظر و حوصله داشتن بر سر موضوعات به من کمک می کند تا وجود نیروی برتر را احساس کنم/.با کمک کارکرد قدم ها واستفاده از اصول روحانی قدم 4 وقدم 7 می توانم خود را آماده پذیرش نیروی برتر نمایم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر
. چگونه شرکت در وجدان گروه به من کمک میکند تا وجود نیروی برتر را بیشتر احساس کنم؟چگونه اجازه میدهم نیرو برتر بر تصمیمات من اثر بگذارد؟چه چیز کمک میکند تا این اثر را پرورش دهم و بیشتر کنم؟(سنت۲)
وقتی نتیجه تصمیم گیری ها را می بینم بیشترمتوجه خاست خداوند و وجودنیروی برترمی شوم، زمانی که با روشن بینی به نظرات دیگران گوش می دهم و کلام خداوند از زبان آنها جاری میشود این نیرو را بیشتر احساس میکنم.
_ زمانی نیروی برتر بر تصمیمات من اثر می گذارد که از او دعوت بعمل آورم و خودم از سر راه برم کنار و اجازه بدم که که کلام او جاری شود و نه کلام من ، همچنین زمانی که مراقبه میکنم و ذهنم آرام است، فراموش نکنیم بدون درخاست از جانب ما، خداوند همین طوری به کسی لطف نمیکند.
_زمانی تأثیر و کارآمدی این نیرو بیشترمی شود که باورش داشته باشم، تسلیم خاست و اراده اش باشم ، بطور منظم از چگونگی ارتباطم با این نیرو تراز بگیرم،مراقبه داشته باشم،
از باورهای کهنه و پوسیده دست بکشم ،روشن بینی عاملی مهم در پرورش این نیرو است ،نتیجه تصمیماتی که مبتنی بر خاست خداوند بوده را ارزیابی کنم ، .....
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان