امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 15. خارج از NA در چه جاهایی من با دیگران منافع مشترک دارم؟در محیط کار ،خانواده،و

از دیشب که این سوال آخر رو میخوندم... همه ش تو فکر بودم که اگه سوال اینجوری بود: کجاها منافع مشترک با دیگران ندارید؟ شاید جوابش آسونتر بود تا این

حالا
من جایی رو پیدا نکزدم که منافع مشترکی نداشته باشیم با دیگران
در محل کار : خب من حقوق بگیرم و شاید در نظر اول برام فرق نکنه کار باشه یا نباشه من که سر برج حقوقم رو میگیرم... ولی وقتی میبینم تلاش بیشتر من باعث پایداری کار میشه متوجه میشم اگه نیاز به کار دارم باید در مقابل اهداف کار هم مسئول باشم تا پیشرفت بیشتر برای من آسودگی کار کردن بیاره

سلام برخوبان
درانجمن منافع مشترک همه ما ، پاکی و بهبودی از بیماری اعتیاد است ، که جهت حفظ این منفعت مشترک باهم همکاری و وحدت هدف داریم
      در خانواده منافع مشترک من ،همسر و دخترم ، یه زندگی توآم با صلح و آرامش ، احترام متقابل ، نشاط و شادمانی و رشد وپیشرفت در مسائل مالی و معنوی است
     در محل کار هم منافع مشترک من با سایر همکاران اینه که خدمت تاثیر گذار در راستای آموزش و پرورش دانش آموزان داشته باشیم و با روحیه کارگروهی و حمایت از همدیگه در راستای هدف اصلی قدم برداریم ، و درکنار این خدمات از منافع مالی هم بهره مند خواهیم شد
   در اجتماع هم من به عنوان جزئی از کل ، منافع مشترک با سایر اعضای جامعه دارم و سعی میکنم با احترام به قوانین جامعه ، احترام به ارزشهای اجتماعی ، احترام به قوانین راهنمایی ورانندگی ، رعایت نظافت ، رعایت نظم در جامعه ،  ورعایت سایر حقوق فردی و اجتماعی ،
به منافع مشترک در سطح جامعه که یه زندگی با احترام و شرافت درکمال صلح و آرامش در کنار دیگران هست ، کمک میکنم ................

سلام در شهر با شهروندان وهمشهریانم،درمکان های عمومی،مناطق تفریحی وطبیعت دربیمارستانها،در محل عبور مرور خیابانها هنگام رانندگی ودرپیاده رو ها،همچنین محل کارم ومحل زندگیم ودرکنار خانواده وفامیل__

در شهر ومحل زندگی بخاطرمنافع مشترکی که در حفظ نظم انضباط امنیت  واعتماد ورعایت بهداشت محیط زیست بایکدیگر داریم،
درخیابان بخاطر صدمه نزدن به خود ودیگران وظیفه دارم به قوانین راهنمایی ورانندگی احترام بگذارم،درمحل کارم با احترام به همکارانم وتلاش برای پیشرفت کار ورعایت نکات ایمنی که اگر رعایت نکنم باعث کندی درکار یاتعطیلی میشود ونهایتا منافع مشترکمون به خطر می افتد

در پارکها وفضای سبز ومنطق تفریحی در حفظ نظم وانضباط وهمچنین رعایت کامل بهداشتی وجلوگیری از تخریب این مکانها چون چنین جاهایی برای سلامتی جسم وروح وآرامشمان ضروری میباشد که این خود منافع مشترکمان را رعایت نموده ایم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، Saghar d ، ناظر11 ، عبدالرحیم_بوشهر

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 15. خارج از NA در چه جاهایی من با دیگران منافع مشترک دارم؟در محیط کار ،خانواده،و - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹، ۱۲:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان