امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 19 . در چه زمینه های دیگر زندگی این سنت ممکن است مفید باشد؟چه فرصت های دیگری برا
سوال 19 . در چه زمینه های دیگر زندگی این سنت ممکن است مفید باشد؟چه فرصت های دیگری برای من وجود دارد تا در آنخواستار اتحاد باشم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، محمدمهدی ۱۲
سلام
امروز توی کار به عنوان یک بازاری باید منافع خودم همکارم و مشتریـ رو درنظربگیریم مشتری اون جنس رو از من میخواد با قیمت مناسب و من میخوام اون جنسم رو عرضه کنم و همکارم که جنس مشابه رو داره باید درنظر بگیرم و فقط به نیاز خودم توجه نکنم
یا در خانواد محیط خانه فضای مشترک اعضای خانواده هست وخودم رو ماوک وهمه کاره ندونم بعضی وقت ها با همسرم یه فیلم که شاید مورد علاقه منم نباشه کنارش بشینم ببینم واون فضای عاطفی رو ایجاد کنم یا وقت های رو به عنوان عضو خانواده وقتم رو با اونا بگذرونم روز تعطیل سینما و لب دریا رفتن و ا...ا Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، حـمـیـد ، ناظر11 ، محمدمهدی ۱۲

همدلی .وباهم بودن ودرک متقابل ومهربانی وگذشت وپذیرش وصبری که دراتحاد گروه لمس کردم کمک کرد بازهم بجلسات برگردم وبا استفاده ازاین اصول روحانی    درروابطم بادنیای بیرون تفییرات مثبتی ایجادشدو کمک شد   فردی مورد قبول .سازگار.سازنده.منظم.مسؤل و...در
اجتماع باشم

قسمت دوم سوال ...
من نیاز به روحیه اتحاد در تمام مراحل زندگیم دارم...

درجلسات...در زندگی خانوادگی...همسایگی...محله...جامعه...و...

کلا جاهایی که زندگی گروهی انجام میشه نیاز به اتحاد هست.

با خدمت کردن شرکت درجلسه اداری ، شرکت در کمیته هایی فرعی حمایت کردن جلسات مختلف و اینکه خودم رو جز ی از گروه .جز ی از خانواده.جز ی از اجتماع بدونم و بیتفاوت از مسائل رد نشم و پافشاری هم روی خواسته های خودم نداشته باشم  چراکه  توتمام قسمتهای زندگی اتحاد کاربرد کلیدی دارد
برای بوجودامدن هرچه بیشتر این اتجاددرحدتوانم توتمام مسایل  مشارکت میکنم.

یه تازه وارد جمعی رو میبینه که علاوه بر قطع مصرف خوشحال و شاد و امیدوار هستن.این سه تا مسئله کمبودهایی بود که اکثر اعضا قبل از اشنایی با برنامه در حین قطع مصرف تجربه کرده بودن.شتیدن یه پیام ساده و شفاف به دور از وعده و وعید و بزرگ نمایی.میشه قطع مصرف کرد.اشتیاق مصرفو از دست داد و یه شیوع نو برای زندگی پیدا کرد.
قسمت دوم:
پذیرا بودن گروه شامل اعمال شرایطی هست که سنت پنجم اونو به گروهها تفویض کرده.جمع اوردی معتادین,پاچیدن بذر بهبودی,مشارکتهای صادقانه حفظ جو خوش امدگویی ...
تجربه اختصاصی و مرعوب کننده برای گروههای ,سخت و غیر قابل جبران بوده.

واقعیت اینه که نمیشه در حالت کلی تمام احساسات اعضا رو در نظر گرفت اما میشه روحانی عمل کرد و این میتونه شامل یع رفتار ساده بدور از پیچیگدگی و چندگانگی باشع.مثل یه لبخند ساده.یه اسم بردن ساده .یه دعوت ساده برای حضور دوباره و گوش دادن و نگاه به چشمای مردرد و ناامید و پر از وحشت تازه وارد.
کسانی غایب هستند که شاید یه روزی خواستن تمام و کمال و بدون نقص خدمت کنن.کسانی که با عشق زحمت کشیدن اما شاید نادیده گرفته شدن و گاهی هم مورد عتاب و خطاب قرار گرفتن.کسایی که میشد با یه خداقوت درد تهمتا و نقدا و ...کلی احساسات منفی رو ازشون گرفت.میشه یه زنگ زد و با لحنی اروم گفت:رفیق جات تو جلسه خالیه.همه مون هواتو کردیم.و وقت اومدن نگیم:کجایی بابا!!!

بگیم:چقد خوب شد که اومدی
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، Saghar d ، sepher1877
با خدمت کردن شرکت درجلسه اداری ، شرکت در کمیته هایی فرعی حمایت کردن جلسات مختلف و اینکه خودم رو جز ی از گروه .جز ی از خانواده.جز ی از اجتماع بدونم و بیتفاوت از مسائل رد نشم و پافشاری هم روی خواسته های خودم نداشته باشم  چراکه  توتمام قسمتهای زندگی اتحاد کاربرد کلیدی دارد

برای بوجودامدن هرچه بیشتر این اتجاددرحدتوانم توتمام مسایل  مشارکت میکنم.
پاسخ
19- در چه زمینه های دیگر زندگی این سنت ممکن است مفید باشد ؟
در زمینه های اجتماعی ، سیاسی ، افتصادی و امنیتی که افراد هدف مشترک و اساسی دارند کارآیی داره و درصورت تمایل و اجرا توسط ما میتونه با ایجاد صمیمیت ، ارتباط مؤثر، افزایش قدرت ، حفظ فضای امن ، رقابت سالم ، تولید مضاعف و بالا بردن سطح آگاهی مفید باشه.

...چه فرصت های دیگری برای من وجود دارد تا در آن خواستار اتحاد باشم ؟
در زندگی زناشویی با همسر... درخانواده بین فرزندانم... در خانه پدری بین خواهران و برادرانم... درمحیط کاربین همکارانم... در گردشهای دسته جمعی اتحاد با دوستان... درسفربا غریبه هایی که موقتاً همراهم... در مجتمع های مسکونی و تجاری بین همسایه ها... در بازیهای گروهی و رقابتهای تیمی اتحاد بین بازیکنان در مقابل تیم حریف ... در موقع بروز مشکلات و بحرانهای اجتماعی مثل شیوع بیماری اتحاد بین احاد جامعه... دربحرانهای سیاسی و محدودیتهای اقتصادی مثل تحریم ، اتحاد بین افراد جامعه... در زمان وجود تهدید خارجی وامکان بروز جنگ تحمیلی ، اتحاد ملی... در گروه مجازی که برای هدف خود موضوع خاصی را دنبال میکند ، اتحاد بین اعضاء.
پاسخ
درود بر شما 
در رابطه با این سوال من در زمینه شغلی و همینطور در خانواده و اجتماعی ک در آن زندگی میکنم می‌تواند کار برد اساسی داشته باشد و من می‌توانم از این سنت استفاده کنم
پاسخ
در جامعه و جهان بازدارندگی را شروع کنم چون نمیخواهم تنها باشم دوست داشتن را تمرین کنم ظوابط را رعایت کنم مسالمت آمیز باشم محیط زیست راالوده نکنم سنت یک تشویقگررفتارسالم است
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
درتمام مراحل زندگی من نیازبهداتحاددارم حتی درحرف زدن وجمع بندی کلامتم بین اعضای بدن خودم بین تقسیم داشته هادرامدودارایی درخانواده جذب مشتری همراهی بادوستان وجودداشتن ومسیول وسازنده شدن بعنوان یک عضودرجامعه درمحل کارومحیط زندگی درانجمن  درخدمات وانجمن و...
پاسخ
سوال 19 . در چه زمینه های دیگر زندگی این سنت ممکن است مفید باشد؟چه فرصت های دیگری برای من وجود دارد تا در آن خواستار اتحاد باشم؟(سنت۱)
من هرجا اصول این سنت را به اجرا بگذارم قطعا مفیـد واقع میشود.
اتحاد یعنی شرکت،حضور و کمک در یک گروهی برای رسیدن به هدفی مشترک که منافع تک تک افراد در آن دخیل است.
در هرجا که من با دیگران منافع مشترک دارم اصول این سنت کاربرد دارد و بدون رعایت اصول این سنت موفق نمیشوم .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان