امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۲ : یک تازه وارد در جلسات ما چی می‌بیند و می‌شنود؟
(۱۴۰۰/۵/۲۷، ۱۲:۰۵ صبح)ناظر 13 نوشته است:
(۱۴۰۰/۵/۲۶، ۰۶:۰۵ عصر)Amir831 نوشته است: سلام.خسته نباشید دوستان. من یک معتاد هستم و سریعا به دنبال قطع مصرف و حضور در جلسات na هستم. مصرفم هرویینه متاسفانه و سابقه جلسه و کمپ رو اصلا ندارم. هرچی بوده خودم ترک کردم. سابفه اشتایی با موادم بالای ده دوازده ساله.
پرسیدم اکثرا گفتن وضعیت قرمز کرونا جلسه نداریم. آنلاین ممکنه باشه. خواستم بپرسم میشه لطف کنید منم عضو یه گروهی کنید که برای تازه واردان مناسبه؟ من دارم همه چیزم رو از دست میدم. میتونم ترک کنم چهار پنج روز میشینم خونه ولی بعدش وسوسه نمی‌ذاره.مشکلم عدم غلبه بر وسوسه. خواهش میکنم منو به یه گروهی وصل کنین. شماره تماس اگر لازمه در پی وی می دم خدمتتون. عاجزانه تقاضا دارم از دوستان. سپاسگزارم.
سلام ودرود به شما امیر جان خیلی خوشحال شدم از اینکه تمایل به قطع مصرف داریه جلسات انجمن معتادان گمنام همچنان در این روزهای سخت کرونایی  برگذار میشه البته با رعایت پروتکل های بهداشتی فقط کافی به بخش ادرس جلسات در صفعه اول سایت رجوع کنید و شماره تلفن مسول ادرس ها رو بردلرین هر کجای ایران و در هر شهر و روستایی باشین یک جلسه هستش لینک رو برات میذارم 

نرم افزار جلسات انجمن معتادان گمنام ایران (na-iran.org)
سلام. خیلی خیلی ممنونم. لطفاً به این سوالمم جواب بدین خواهشمندم.
۱- شنیدم گروه های تلگرامی یا واتس اپی یا هرجا اینستا هست که آنلاین نم برگذار میشه جلسات، یا افراد هم صحبت میشن، کسب تجربه میکنن. چون بیشتر دوست داشتم آنلاین شرکت کنم. به دلیل اینکه دوره قطع مصرف انسان بی حال و حوصله س، امید نداره، سخته براش بیرون رفتن.
۲- شما صفحه ای در همین انجمن یا پیج اینستا، کانال تلگرام یوتیوب یا هر جایی میشناسید که به ترتیب از شروع جلسات محتوا اراعه شده در جلسات رو بذاره که ببینیم یا دانلود کنیم؟ این دو سوال رو اگه لطف کنید ممنون میشم. یه لینک آنلاین به من بدید. پرس و جو کردم گفتن تو این انجمن بپرسی پیدا میشه. منتظر پاسخ شما هستم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال ۲ : یک تازه وارد در جلسات ما چی می‌بیند و می‌شنود؟ - توسط Amir831 - ۱۴۰۰/۵/۲۸، ۱۰:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان