امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزي و آماده سازي و اجرایی کردن طرحها در محیط هاي درمانی
#1
برنامه ریزي و آماده سازي و اجرایی کردن طرحها در محیط هاي درمانی
خدمتگزاران مورد اعتماد می بایست در مورد مراکز درمانی که به آنها رفت و آمد خواهند کرد، اطلاعاتی داشته 
باشند. تحقیق درباره ي حرفه یا نحوه نگرش یک مخاطب به اعضاء کمک می کند تا سؤالات را پیش بینی کرده
و به نحو موثرتري ارتباط برقرار نمایند
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، حوریا ___Bu
#2
بخش بزرگی از اعتبار ما از این حقیقت سرچشمه می گیرد  که ما تمرکز اصلی خود را بر روي بهبودي از اعتیاد حفظ می کنیم. می توانیم  معتبر به نظر برسیم، و  می توانیم در تصمیم گیري سازمانها حاضر  باشیم اما تنها راهی که می تواند ما را به مباحث عمومی بکشاند ابراز یک عقیده در مورد موضوعی خارج از هدف اصلی برنامه خودمان است. اگر تشکیلاتی از ما که بخواهد تائیدش کنیم تائید یا تقاضاي به  عاریت گرفتن نام ما را در برنامه خود داشته باشد یا یک سازمان  جهت  تصویب بخشی از قوانین خود درخواست حمایت نماید از این کار خودداري خواهیم کرد. اگر چنانچه در فرآیند تصمیم گیري یک سازمانی خارجی، درگیر مسائلی از قبیل نشستن در هیئت امناء یک موسسه غیر انتفاعی به عنوان نماینده ي NA شویم، هیچ عقیده اي درباره ي روش هاي حرفه اي آنها ارائه نمی کنیم. ما هیچ طرفی را در موضوعی خارجی تایید نمی کنیم و NA و روشنی پیام خود را در  معرض خطر یا مصالحه و سازش قرار نمی دهیم. اگر درمورد موضوعی قانونی و یا یک روش درمانی، از یکی از طرفین حمایت نمائیم، اعتبار و هدف اولیه خود را مخدوش می کنیم. تلاش می کنیم از اینکه ما را به عنوان طرفدار یا صاحب نظر در مباحثات تلقی کنند، دوري  کنیم. ما تمرکزخود را فقط بر روي چگونگی توانایی کمک به کسانیکه از اعتیاد رادر  بنا عذابند کنیم که متمرکز نگه نقش میما  در داریم. آن این روشن تمرکزو  به ما فارغ ازاجازه  می دهدمباحثات  استروابطی.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، حـمـیـد ، حوریا ___Bu
#3
سلام
یکی از کارهایی که من در یک سری خدمات من جمله ارتباط با مراکز درمانی و اعتیاد محور در نظر می گیرم میزان رضایت و آشنایی مسئول مربوطه در مورد انجمن می باشد.من تحقیق و برسی میکنم بدان آیا صحبت در این مورد خاص به نتیجه می رسد یا خیر با یک یا چند کلمه می توان به نتیجه گفتگو در مرکز پی برد و از بحث و گفتگوی بی فایده جلوگیری کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، حـمـیـد ، حوریا ___Bu
#4
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، سالار44 ، فریبرز۶۵ ، omed44
#5
ما باید برای برقراری ارتباط تاثیر گزار با مراکزی که با آنها کار داریم یا بنوعی برای جا ومکان با ما همکاری دارن، اطلاعات بروزی داشته باشیم، از تغييراتی که در ان اداره، نهاد یا سازمان ایجاد میشود، ویا اینکه مدیر آنجا تغییر کرده باشد، تحقیق کنیم تا بتونم بفهمید دیدگاه ونگرش اون نسبت به اعتیاد یا انجمن چیه، یا اطلاعاتش ویانظرش ویا سابقه اطلاع رسانی قبلی از انحمن دارد یا نه، تا بتونیم به بهترین شکل برنامه ریزی برای اطلاع رسانی مؤثری داشته باشیم،حتی اگر لازم بود از طریق سلسه مراتب بالاتر از اون نهاد نامه یا معرفی نامه داشته باشیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، Darush sistan ، ناظر9 ، حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، سالار44 ، omed44 ، فریبرز۶۵ ، حسین یاری ، حمید65
#6
 اگر در مورد موضوعی قانونی و یا یک روش درمانی، از یکی از طرفین حمایت نمائیم، اعتبار و هدف اولیه خود را مخدوش می کنیم. تلاش می کنیم از اینکه ما را به عنوان طرفدار یا صاحب نظر در مباحثات تلقی کنند، دوري کنیم.
ما تمرکز خود را فقط بر روي چگونگی توانایی کمک به کسانیکه از اعتیاد در عذاب اند متمرکز نگه می داریم. این تمرکز به ما اجازه می دهد روابطی را بنا کنیم که نقش ما در آن روشن و فارغ از مباحثات است.
((فصل 8))
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، آریا داریوش


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان