امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادارات پلیس
#1
ادارات پلیس
همانطور که اکثر ما آگاه هستیم، افسران پلیس بطور مکرر با معتادان سرو کار دارد و بهمین خاطر یک منطقه/ناحیه ممکن است بخواهد با نیروي انتظامی محلی رابطه برقرار نماید. یکی از نگرانی هاي اعضاء انجمن که در طی جلسات داخلی انجمن عنوان می شوند، این است که آیا مامورین پلیس باید روي جلسات انجمن نظارت داشته باشند یا خیر. این گونه بحث ها می تواند به خدمتگزاران مورد اعتماد کمک کند تا راه حل هاي مورد قبول گروه را پیش بگیرند. اگر یک منطقه به این نتیجه برسد که داشتن روابط با پلیس محل به معتادان درعذاب کمک می کند، اعضاء می توانند ایجاد رابطه را، با فرستادن فهرست جلسات و نشریات انجمن به پلیس محل، شروع کنند .
پاسخ
#2
این گونه بحث ها می تواند به خدمتگزاران مورد اعتماد کمک کند تا راه حل هاي مورد قبول گروه را پیش بگیرند.  اگر یک منطقه به این نتیجه برسد که داشتن روابط با پلیس محل به معتادان درعذاب کمک می کند، اعضاء می توانند ایجاد رابطه را، با فرستادن فهرست جلسات و نشریات انجمن به پلیس محل، شروع کنند. خدمتگزاران مورد اعتماد ممکن است بخواهند اطلاعات جامع راجب انجمن را در طی یک نشست در دانشکده نیروي انتظامی/پلیس، در اختیار افسران قراردهند. مثل همیشه، برقراري تماسهاي دائمی با پلیس محل می تواند به هرچه مفید تر بودن این روابط کمک کند.
پاسخ
#3
بمنظور جذب معتاد در حال عذاب به برنامه، باید با جدیت تلاش كنیم برنامه ما در سطح گسترده تري شناخته شود. هرچه روابط عمومي ما بهتر و گسترده تر شود، توانایي ما براي خدمتگزاري بهتر افزایش خواهد یافت.

فصل سیزده
"چگونگی عملکرد"
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان