امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤال 5- آیا گروه شما نماینده‌ای به کمیته خدمات ناحیه محلی اعزام می‌کند؟ آیا گروه شما
#1
سؤال 5- آیا گروه شما نماینده‌ای به کمیته خدمات ناحیه محلی اعزام می‌کند؟ آیا گروه شما بطور منظم پول به کمیته خدمات ناحیه اعانه می‌کند؟
پاسخ
#2
بله ‌‌؛ هروقت که نیازهای گروه را از سبد پول برمی‌داریم مبالغی را به عنوان اعانه به کمیته شهری می پردازیم این پول توسط نماینده بعد از کثر هزینه های گروه مثل اجاره آب برق گاز و غیره بعد از کثر آنها و رأی وجدان گروه به کمیته شهری اعانه می‌شود گروه من به اندازه کافی قوی نیست که چه از نظر مالی و چه از نظر ایده که بتواند این خدمات را انجام دهد دلیل به وجود آمدن ساختار همین است؛ توضیح اینکه هر کمیته شهری از شش کمیته فرعی تشکیل شده یک کمیته اطلاع رسانی دو: H&iسه :کمیته نشریات چهار :کمیته آدرس جلسات پنج:کمیته چیپ و سکه وشش :کمیته کارگاه‌ها؛
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید ز ، sepher1877 ، ناظر9 ، ناظر10 ، حـمـیـد ، babak_s ، ناظر11 ، admin.a ، admin ، Amir_ash
#3
بله – گروه با فرستادن نماینده و علل بدل از حمایت ساختار بهره‌مند می‌شوند.نظرات و ایده ها و مشکلات گروه را به ساختار منتقل می کند و با سایر گرو ها تبادل تجربه می کند از هدر رفتن انرژی، وقت، پول، منابع مالی و انسانی گروه جلوگیری کرده تا گروه‌ها تمرکز خود را بر روی هدف اصلی خارج نشود زیرا گروه‌ها قابلیت حل و فصل کردن مشکلات خود گروه را به تنهایی ندارند.
به خاطر کسب و تبادل تجربه و ارائه خدمات و بیان مشکلات و تبادل تجربیات گروه‌ها، هیئت‌ها و ساختار بین گروه‌های درگیر و تشنج‌زدایی خدمات شفاف و مسئولانه اعضای خدمتگزار.
وقتی نماینده هستم علیرغم ترسی که دارم حرکت می کنم و عمل می کنم و کارم را انجام می دهم و حرفم را می زنم و از هیئت نمایندگان راه کار برای گروه نمی اوریم تجربه می اوریم تنا گروه در مورد ان تصمیم گیری کند
قسمت دوم سوال :بله : به خاطر منافع مشترک و سنت هفتم و ایجاد سهولت جهت ارائه خدمات مانند چیپ و نشریات و سایر احتیاجات گروه ها به طور مرتب پول به کمیته خدمات اعانه می کند


مسئولیت اصلی هر گروه NA برپائی جلسات بهبودی می باشد.
تا پیام را مستقیم به معتادانی که هنوز در عذابند برساند.گروهها نیز نیرو و توان خود را در ساختار خدماتی جمع می کنند، تا اطمینان حاصل کنند ، خدمات دیگری مانند بیمارستانها، زندانها، توسعه نشریات و غیره به طور موثر و بدون انحراف ،گروهها از انجام مسئولیت اصلی شان ، ارائه گردند.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید ز ، sepher1877 ، ناظر9 ، ناظر10 ، حـمـیـد ، babak_s ، ناظر11 ، admin.a ، admin ، Amir_ash
#4
بله ، گروه می بایست یک نماینده و یک علی البدل نماینده ، بعنوان رابط بین گروه به ساختار معرفی نماید و نماینده و علی البدل نماینده هر گروه مشکلات و گزارشات و درخواست های گروه را به ساختار و برعکس گزارشات و نحوه خدمات رسانی ساختار را به گروه ارائه نماید . ایده ها و نظرات گروه مستقیما از طرف نمایندگان گروه ها به ساختار ارائه می گردد و بعد از تصمیم گیری انجام می گیرد .

از جمله مواردی که گروه می بایست در مورد ساختار تشکیل دهنده خود در نظر داشته باشد ، پول و اعانه ای است که جهت پیشبرد هدف اصلی و برقراری خدمات به ساختار خود اعانه می نماید .
پاسخ
#5
اگه گروهی در کمیته شهری محدوده جغرافیایی خود نماینده ای نداشته باشه گروه رسمی NA محسوب نمیشه و طبق اساسنامه ناحیه نمیتونه خودشو به جامعه گروه NA معرفی کنه در اصل قبل از تشکیل یک گروه اعضای تشکیل دهنده باید یک درخواست کتبی به جلسه نایب کمیته شهری که مسئولش نایب گرداننده کمیته شهریه تحویل بده و در جلسه نایب با حضور دو یا سه نفر از درخواست کننده ها به بحث و نظر گذاشته میشه اگه در اون محدوده برای گروه های همجوار مزاحمت و تداخل نداشته باشه و مورد نیاز اون محل باشه موافقت اولیه میشه جون باید در صحن علنی کمیته شهری رای گیری بشه در صورتیکه در کمیته شهری رای بیاره مجاز به تشکیل گروه میشن و نماینده انها باید در جلسه اداری ماهیانه شرکت کنه و تا دوماه حق رای ندارن ( البته در ناحیه 10 شاید ناحیه شما اساسنامش فرق داشته باشه ) .  گروه ما هم از این قائده مستثنی نیست . گروه ما ضمن اعانه منظم پول فعال ترین گروه از نظر نفرات در کمیته بیمارستانها و زندانهاست .....
پاسخ
#6
بله.گروههابرای انجام مسئولیت اصلی خود(برگزاری جلسات ورساندن پیام)وجلوگیری ازهدررفتن منابع ودوباره کاری زیادبه انجام ایندوکاردارند(اعزام منظم واعانه منظم)نماینده به طورمرتب ومنظم درجلسات کمیته هی خدماتی شرکت میکندوحضورفعال داردوبایدحافظ منافع انجمن باشدوصدای گروه رابه ساختارخدماتی برساند.ولی درمورداعانه به خاطراختلافات اعضای گروه وبرداشتهای اشتباه ازهزینه های ناحیه درگذشته عدم اگاهی گروه ازخدمات ساختارمشکلات وغرائض شخصی لجاجت وپافشاری بعضی ازاعضاعدم اگاهیاعضا جهت تشخیص نیازگروه ازخواستهای شخصی وترس ازدست دادن شرایط گروه این کاربه طورمنظم انجام نمیشودودرصورت پافشاری نماینده وبعدازتامین نیازهاوحل مشکلات گروه نگهداری مبلغ کمی باهدف حفظ منابع گروه ایجادسهولت درخدمات این کارانجام میشودولی درمبلغ ان نظمی نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر10 ، حـمـیـد ، Essi.toobchi ، admin.a ، admin ، Amir_ash ، ناظر2 ، عباس۲۳
#7
سلام بله گروه ما یه نماینده و یک علی البدل که هردو بار وجدان گروه در جلسات اداری اول مرداد هر سال بعد از باز بینی اساس نامه انتخاب میشوند و وجدان گروه که تصمیمات گرفته شده در گروه هست و سوالات گروه از ساختار خدماتی و سوالاتی که گروه قادر به پاسخ گویی نیست و تجربه وبو ایده ها و پیشنهاداتهپیشنهادات گروه  را وپولی را که از جمع آوری سبد هفتم حاصل شده است با کم کردن مخارج گروه را به شورا محلی در جمعه چهارم هر ماه به همراه نماینده و علی البدل ارسال میکند.
پاسخ
#8
بله گروه با رای وجدان که دارد نماینده و عللبدل انتخاب میکند تا از تمام خدمات مطلع شود و اگر سوال یا مشکلی دارد با دیگر گروه ها در تماس باشد سبد سنت ۷ در گروه به گردش در میاد و بعد از آن که هزینه و مخارج گروه کم شد الباقی ان را اعانه میکن
پاسخ
#9
بله هرماه نماینده و عدل بدل نماینده از گروه ما به کمیته شهری میروند و ایده برای گروه و کمیته میبرند سبد هم هر ماه بعد کسر هزینه های گروه اعانه میشود Heart
پاسخ
#10
نماینده‌های گروه ما هسته اصلی ساختار خدماتی است که گروه یک نماینده انتخاب و به ساختار می‌فرستد گروه مازاد خزانه خود را به ساختار بالاتر می‌دهد نگهداری پول در یک سطح ساختار باعث دردسر می‌شود و پیام‌رسانی NA با وقفه ایجاد می‌گردد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir_ash ، حـمـیـد ، ناظر10
#11
بله . برای پیشبرد هدف اصلی انجمن توسط ساختار خدماتی به دلیل داشتن مسئولیتی که گروه در مقابل ساختار خدماتی دارد ، نماینده و علی البدل ن اینده انتخاب و به ناحیه اعزام میکند . گروه بر حسب نیاز و شرایط و با وجدان گروهی خود پول با ساختار خدماتی اعانه میکند و با حمایت مالی و معنوی در کل ادغام و مدیریت منابع صورت میگیرد . در مورد مبلغ نظمی وجود ندارد اما پرداخت اعانه مستمر است . Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir_ash ، حـمـیـد ، ناظر10
#12
بله.به منظورحفظ وحدت گروه وکل انجمن گروه مانماینده ای درکمیته خدماتی داردودرراستای رعایت سنت اول وهفتم مازادسبدهفتم خودرابه ساختاراعانه میدهد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، Amir_ash ، حـمـیـد ، ناظر2 ، عباس۲۳ ، ناظر10
#13
بله – 1- گروه با فرستادن نماینده از حمایت ساختار بهره‌مند می‌شوند. از هدر رفتن انرژی، وقت، پول، منابع مالی و انسانی گروه جلوگیری کرده تا گروه‌ها تمرکز خود را بر روی هدف اصلی خارج نشود زیرا گروه‌ها قابلیت حل و فصل کردن مشکلات خود گروه را به تنهایی ندارند. 
2- به خاطر کسب و تبادل تجربه و ارائه خدمات و بیان مشکلات و تبادل تجربیات گروه‌ها، هیئت‌ها و ساختار بین گروه‌های درگیر و تشنج‌زدایی خدمات شفاف و مسئولانه اعضای خدمتگزار.
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir_ash ، حـمـیـد
#14
بله
نماینده خدماتی گروه و نیز علی البدل نماینده.
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir_ash ، حـمـیـد ، ناظر10
#15
بله گروه ما با ساختار خدماتی به طور مرتب از طریق نماینده بین گروهی و علل بدل ارتباط دارد و همچنین پس از کسر مخارج گروه جهت تامین سایر الزامات گروه و رفع نیاز مشترک گروه های معتادان گمنام مازاد خزانه را اعانه می کند و سهم منصفانه خود را از طریق نیروی انسانی و پول انجام می دهد 
نماینده‌های گروه ها هسته اصلی ساختار خدماتی هستند و از ابین همین نماینده ها خدمت گذاران مورد اعتماد متولد می شوند 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر12 ، Amir_ash ، حـمـیـد ، ناظر10
#16
سلام

 -آیا گروه شما نماینده‌ای به کمیته خدمات ناحیه محلی اعزام می‌کند؟ بله گروه نماینده و علی البدل نمایندهرا برای ارتباط موثر به کمیته های خدماتی اعزام می کند
-آیا گروه شما بطور منظم پول به کمیته خدمات ناحیه اعانه می‌کند؟ معمولا پس از کسر مایحتاج هزینه های گروه مازاد آن را به کمیته های خدماتی ارائه مید هند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
#17
بطورمنظم نه.چون مبلغ ما ثابت نیست بستگی به گروه و خزانه گروه  دارد
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، ناظر10 ، حـمـیـد
#18
سلام
 بله هرماه یک نماینده و نایب نماینده به ساختار خدماتی می روند تا نیازهای گروه ها را بیان کنند و پس از کسر هزینه های گروه مبلغی هم به ساختار اعانه می نمایند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
#19
بله دو نماینده در هیئت داریم که در ساختار خدمت می کنند که توسط نماینده گروه ها انتخاب می شوند و ما همیشه بعد از برطرف کردن نیاز گروه ها توسط رابطین گروه به هیئت پول اعانه می‌کنیم و در هیئت هم بعد از برطرف کردن نیاز کمیته های خدماتی توسط رابطین ناحیه مابقی را به ناحیه اعانه می‌دهند.یک نماینده گروه آگاه می تواند یک ساختار خدماتی جهانی در Na را بوجود بیاورد -- ما وقتی یک ساختار را تشکیل می‌دهیم باید سعی کنیم بطور منظم هم از نظر نفر ، ایده ، وجدان و سرمایه آنرا مورد حمایت قرار دهیم و از هدر رفتن منابع مالی و انسانی گروه جلوگیری کرده تا گروه ما از تمرکز هدف اصلی دور نشود .
در نتیجه 
 وقتی ساختاری را تشکیل دادیم بنابراین باید آن ساختار را از نظر پول ، منابع مالی و انسانی و ایده حمایت کنیم تا گروه از تمرکز بر روی بهبودی خارج نشود.
در ساختار خدماتی مثل گروه سبدی به چرخش در نمی‌آید بنابراین باید ساختار را حمایت کرد تا آنها هم در حد توان و طبق اصول ارائه خدمات کنند و پاسخگو باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر2 ، عباس۲۳
#20
سلام

=بله
=بر طبق راهنمای خدمات محلی نماینده و علی البدل نماینده گروه با انتخاب جمعی گروه برای رفع مشکلات گروه به ساختار محلی می روند و بر کار کمیته ها نظارت می کنند-
=بله مسائل مالی از جمله کارهایی هستند که گروه برای حمایت از خدمات انجام می دهد...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10
#21
آیا گروه شما نماینده‌ای به کمیته خدمات ناحیه محلی اعزام می‌کند؟ آیا گروه شما بطور منظم پول به کمیته خدمات ناحیه اعانه می‌کند؟(مفهوم۱)
بله ،گروه ما این کارهاراانجام میدهد،تا با ادغـام کردن منابع خود با دیگر گروه های مجاور (در سطح آن ناحیه) توانایی ارایه کلیه خدمات ان ای درسطح آن ناحیه شود ، و اینطوری گروه و ساختار از حمایت هم برخوردار میشوند.
پاسخ
#22
 
--آنها این کار را با ادغام منابع خود و ملحق شدن به یکدیگر برای خلق ساختاری انجام می دهند که موجب توسعه ، هماهنگی و حمایت از این گونه خدمات می شود و گروهها را برای انجام مسئولیت اصلی خود آزاد می گذارد. (کتابچه مفاهیم.مفهوم 1)
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
#23
سلام
 بله
گروه یک نماینده و علی البدل به ساختار خدماتی اعزام می کند که در فرایند کارها وانتخاب مسئولیت ها تصمیم می گیرند.
بله
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان