امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤال 5- رابطه رهبری در NA با بهبودی چیست؟ و باز از خود گذشتگی خدمت کردن چه رابطه‌ای د
#1
سؤال 5- رابطه رهبری در NA با بهبودی چیست؟ و باز از خود گذشتگی خدمت کردن چه رابطه‌ای دارد؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر10 ، ناظر9 ، حـمـیـد
#2
سؤال 5- رابطه رهبری در NA با بهبودی چیست؟ و باز از خود گذشتگی خدمت کردن چه رابطه‌ای د
شخص رهبر در مدت خدمت اجبار به حفظ پاکی دارد و برای حفظ داشتهایش هر آنچه که دارد به طور رایگان در اختیار بگذارد و بتواند اصول سنت‌ها را به اجراع بگذارد کسی که چنین پستی را می‌گیرد خود را آماده کرده که روی پذیرش و از خود گذشتگی و فروتنی گام بر دارد پذیرش وفروتنی مسئولیت پذیری و شجاعت همانطور که بیماری پیشرونده است بهبودی هم پیشرونده است پس حتماً در بهبودی تأثیر دارد یکی از ویژگی ها در کیفیت رهبری بلوغ روحانیست داشتن بهبودی شخصی یعنی اگر خدمتگزاران ما بهبودی شخصی وبیداری روحانی نداشته باشند نمي‌توانند خدمتگزاران خوبی باشند خدمتگزار خوب یک رهبر خوب شخصی است که با بهبودی خدمت کند نه با بیماری مثال خوشامدگوای که با غرایز بغل میکند؛ یک رهبر خوب کسی است که در قبال خدماتی که انجام می‌دهد توقعی از انجمن نداشته باشد دنبال منافع شخصی خود نباشد وقت کافی برای خدمت بگزارد و با بهترین کیفیت آن را انجام بدهد و هر چه در توان دارد برای خدمت بگزارد در نهایت تجربه خود را به خدمتگزاران بعدی انتقال بدهد ۰

پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، حـمـیـد
#3
قسمت اول: رابطه‌های رهبری با بهبودی در NA با گمنامی – عشق بلاعوض، ایثار و رابطه مستقیم با فرصت دادن به دیگران جهت خدمت بهتر. با درمیان گذاشتن انچه که داریم می توانیم ان را برای خود حفظ کنیم – خدمت ایثار گرانه یک نوع مراقبت از بهبودی شخصی است – رهبری در NAارزشی والا دارد پس وقتی که در برنامه رهبر می شویم می توانیم از این ارزشها استفاده کنیم


قسمت دوم : اعضاء به انجمن و انجمن به اعضاء برای بقا نیازمندند پس از خود گذشتگی می کنم و از وقت و انرژی خود برای خدمت می گذارم تا هم به بهبودی خود کمک کرده باشم و هم با رهبر بودنم باعث بقایی برنامه شوم – دیگر در غرور و منیت غرق نمی شویم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، حـمـیـد
#4
باید به خاطر داشته باشیم ، که رهبران NA فقط آن کسانی نیستند که با رای ما انتخاب می شوند . امکان خدمت بدون چشم داشت از راه های گوناگون در معتادان گمنام وجود دارد . به عنوان معتادان در حال بهبودی هر یک از ما می تواند نقش رهبری را با نمونه سازی در خدمت به انجمن ایفا کند . این روحیه متواضعانه خدمت به دیگران بر اساس مفهوم چهارم و رهبری را در NA شکل می دهد .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، حـمـیـد
#5
رابطه‌های رهبری با بهبودی در NA با گمنامی – عشق بلاعوض، ایثار و رابطه مستقیم با فرصت دادن به دیگران جهت خدمت بهتر
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد
#6
رابطه رهبری در NA با بهبودی باید بر اساس صداقت ، روشن بینی و فروتنی بوده و به ازای خدمت کردنش توقع و انتظار نداشته باشد و سعی بر این داشته باشد که الگوی مناسبی باشد و با ارزشهایی که در انجمن بدست آورده است یک پیام رسان خوب باشد . از طریق بکار گیری قدمها و تمرکز بر روی بهبودی شخصی و استفاده از دانش و آگاهی قدمها میتواند رهبری موثری داشته باشد . تداوم در خدمت و ارتقاء رابطه روحانی و ارعایت اصل گیمنگامی ، مشورت کردن ، راهنما داشتن ، خدمت ایثار گرانه میتواند رابطه رهبری با بهبودی باشد .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد
#7
نحوه رهبری درانجمن معتادان گمنام رابطه مستقیمی با بهبودی اعضاوخودشخص خدمتگزاردارد.اگرخدمتگزارلایق پست خدمتی خودباشدفضای مناسبی برای بهبودی بوجودمیایدوگروه باخدمتگزاران لایق است که رشدمیکندزیراخدمتگزاران الگوی اعضا دیگرندویک خدمتگزار لایق هم به ایجادفضای امن بهبودی کمک میکندودرنهایت نتیجه کارخودرادربهبودی شخصی اش میبیند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر7 ، حـمـیـد
#8
سلام
رهبری در na یعنی خدمت کردن بدون چشم داشت و با نیت خیر‌.ارزش والا یعنی همیناگر من بهبودی شخصی داشته باشم قطعا در خدمت هم از مشورت استفاده می کنم.وقتی بهبودی داشته باشم منت بر سر کسی نمی گذارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر7 ، ناظر5 ، حـمـیـد
#9
پرهیزازستاره شدن حفظ گمنامی در خدمات خودرای زدن به منافع مشترک فکرکردن ازخودگذشتگی منیت راکنارگذاشتن بهبودی داشتن
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر5 ، حـمـیـد
#10
سلام

--رابطه رهبری در NA با بهبودی چیست؟ وقتی در مسیر بهبودی نباشم وبا راهنما ارتباط صادقانه نداشته باشم در خدمات نیز مشکل آفرین می شوم وخسارت برای انجمن به بار می آورم.
--و باز از خود گذشتگی خدمت کردن چه رابطه‌ای دارد؟ خدمت یک عمل بدون چشم داشت و توقع است واگر از خود گذشتگی نباشد ممکن است توقع ایجاد کند که باعث خسارت می گردد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر5 ، حـمـیـد


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان