امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤال 3- مفهوم دوازدهم در مورد این که چگونه سپاسگزاری –فروتنی – ارتباطات و از خودگذشتگ
سپاس گذاری : خدمت کردن من با آگاهی ، و جایی که منابع مان را در اختیار دیگران قرار مدهیم ، جایی که تعهد هستیم و در قبال خدماتمان توقع و چشم داشتی نداریم ، خدمت را وظیفه خود دانسته و با حفظ گمنامی و تعهد در خدمات دین خود را به N ادا میکنیم . همانطور که دیگران پیام را به من رساندن بهترین راه شکر گزاری این است که من هم این پیام را به دیگران منتقل کنم و همانطور که به من کمک شد به دیگران هم کمک کنم . فروتنی : از خود در آمدن و به ما تبدیل شدن و از خود محوری دوری کردن ، خدمات را به کمک هم میتوانیم انجام دهیم و به تنهایی قادر نیستیم ، مشورت با اعضای با تجربه و پاسخگو بودن و رعایت اصل چرخش ارتباطات : بیان مطالب و ایده ها و جویای نظرات دیگران ، پذیرفتن همدیگر تحت شرایطی ، گیر بودن در خدمات ، تدوام در ارتباطات ، اصول را به شخصیتها ترجیح دادن ، احساس همسانی داشتن و برابری . از خود گذشتگی : جهت حفظ اتحاد خود را خط زدن ، خدمت بدون غرایز شخصی و رعایت اصل گمنامی ، در نظر گرفتن نیاز دیگران ، ترجیح دادن منافع كل بر منافع شخصی ، خدمت کردن بدون چشمداشت و توقع و بدون قید و شرط
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سؤال 3- مفهوم دوازدهم در مورد این که چگونه سپاسگزاری –فروتنی – ارتباطات و از خودگذشتگ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۱۴، ۰۲:۲۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان