امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 1 : امروز من به چه چیزهای امید دارم ؟
سوال 1 ـ امروز من به چه چیزهایی امید دارم ؟
من بارها بارها دنبال راه حلی برای پاک ماندن از مواد مخدر را امتحان کردم ، ولی نتوانستم تا جاییکه نا امید و سرگردان و با تمام ترس های درونم وارد انجمن شدم ولی پس از کارکرد قدم یک و تسلیم شدن در برابر مواد مخدر و بیماری اعتیاد راه جدیدی برای من در زندگی بدون مواد ایجاد شد .
ولی دوباره آشفتگی : من بواسطه نبود سلامت عقل بارها وبارها رفتارهایی از از روی بیماریم انجام دادم اما برایم همان تکرار یک اشتباه بود و نتیجۀ متفاوتی برایم نداشت و بواسطه همین اشتباهات زندگی ام غیر قابل اداره شد و باز اراده ام را برای ادامه زندگی از دست دادم .
[b]اینجا هم دوباره نیاز به اقرار به عدم توانایی و ناتوان بودنم ، بواسطه نبود سلامت عقل در مقابل افکار و رفتارم را داشتم و به دنبال شیوه و مسیر جدیدی برای ادامه راه و رسیدن امید برای ادامه زندگی[/b]
این امید را ادامه کارکرد قدم ها و قدم 2 به من برمیگرداند امید از طریق اصول :یعنی جلسه ، راهنما ،  کمک خواستن و مشورت گرفتن از راهنما و افراد آگاه ، و کارکرد اصول روحانی و عملکرد به آنها برای رسیدن به توانایی ، شعور و آگاهی برای ادامه مسیر
امید برای رسیدن به خداوندی که اصلاً نمیشناسمش و هیچ درکی از او ندارم
امید به تغییر باورها و اعتقادات اشتباه گذشته
امیدی برای بخشیدن برای رهایی از درد کینه ها و رنجش ها
امید برای رسیدن به توانایی برای زندگی بدون احساسات بد
امید به زندگی ای مملو از آرامش و آسایش
امید به زندگی بدون ترس از دست دادن ها
امید برای بهبودی از بیماری اعتیاد
امید برای رسیدن به ذهنی ثروتمند نه فقط پول زیاد

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر14 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 1 : امروز من به چه چیزهای امید دارم ؟ - توسط حمید8515 - ۱۴۰۱/۳/۴، ۰۴:۳۶ صبح
RE: سوال 1 : امروز من به چه چیزهای امید دارم ؟ - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۲/۳/۹، ۰۸:۳۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان