امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 14 : ایا هرگز چیزی را باور داشته ام بدون اینکه برای اثبات ان چیز دلیل و مدرک مشه
من همیشه بایست چیزی را می دیدم تا باور کنم من به مواد مخدر باور داشتم و دلیل و گواه آن نئشگی و خدر کردن آن که بود که می دیدم و لمس می کردم من حتی تا بدبختی و بیچارگی ناشی از اعتیادم را در زندگی لخت و عریان روبروی چشمانم ندیم باور نکردم معتادم و تسلیم نشدم ،  امروز هم میبینم و باور می کنم در جلسات من شاهد بهبودی و پاک ماندن اعضاء پاکی بالا و معجزات زندگی آنها و خودم هستم  و این دلیل و مشهودات امروز من است که من هم می توانم پاک بمانم و زندگی ام تغییر کند و این ها باور های جدید من است من امروز به دعا کردن باور دارم چون نتیجه آن و معجزات آن را دیده ام ، من رد پای خداوند که هیچ من حضور خداوند را در زندگی ام دیده ام ، من امروز به مشارکت صادقانه و دست کمک دراز کردن باور دارم چون نتایج آن را بلافاصله دیده و تجربه کرده ام  برای من اینگونه است تا چیزی رو نبینم باور نمی کنم و این دیدن ها در انجمن آنقدر اتفاق می افتد و تکرار می شود تا برایم باور شده و هر روز هم این باورها قوی تر می شود مبنی بر وجود یک نیروی برتر مهربان  که حامی و هدایت کننده زندگی  اعضای انجمن است  اما شرط آن حضور مستمر و کارکرد تمام اصول روحانی می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، mehdi9666 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 14 : ایا هرگز چیزی را باور داشته ام بدون اینکه برای اثبات ان چیز دلیل و مدرک مشه - توسط alireza1444 - ۱۴۰۱/۴/۲۵، ۰۹:۳۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان