امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 18 : ایا من برای پذیرش نیروی برتر از خود مشکل دارم ؟
زمانی که دریچه قلب وافکارم بازاست وبااصول زندگی میکنم بانیروی برترازخودم هیچ مشکلی ندارم امازمانیکه دریچه افکاروقلبم بسته میشودباهمه چیز مشکل دارم زمانیکه دچارمنیت وغرورمیشوم وقتیکه خودخواه وخودمحورمیشوم زمانیکه پای شهوترانی ومادیات درمیان باشدویازمانیکه کنترل وقضاوت میکنم وقتیکه دچاراحساس دانایی وتوانایی میشوم ومرضم فعال میشود واززیرچترعجزخارج میشوم زمانی که باانجام اصول مشکل پیدامیکنم وارتباطم بانیروی برترم قطع میشودبرای پذیرش نیروی برتر دچار مشکل میشوم...شناسایی ورشد باورهاواعتقاداتمان ایمان آوری وپذیرش نیروی برترمان رابرایمان راحتتر می کند

تجربه گذشته من وکارکرد قدم یک به من نشان داد نیروی من برای غلبه بر اعتیاد کافی نبود ویک نیروی برتر از طریق اصول برنامه کمکم کرد که بر اعتیاد فعال غلبه کنم ،ولی چون من بیماری اعتیاد دارم بعضی مواقع من را به سمت عدم پذیرش نیروی برتر هدایت می کند واین را به من القاب می کند که من به تنهایی وبا اراده شخصی خود می توانم مسائل راحل کنم ونیازی به کمک گرفتن از نیروی برتر راندارم.
اما وقتی خود محوریها و وابستگی
هایم کم می شوند پذیرش این نیرو برایم راحت تر است وقابلیت کمک گرفتن برایم راحت تر می شود.
نداشتن سلامت عقل خارج از تعادل بودن است وبیماری اعتیاد به من یاد آوری می کند که من به نیروی برتر نیاز دارم.
به کارگیری اصول برنامه،مشورت بادیگران وراهنما وکمک خواستن ،از علائم پذیرش نیروی برتر است.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 18 : ایا من برای پذیرش نیروی برتر از خود مشکل دارم ؟ - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۱/۹، ۰۸:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان