امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 27: امروز در چه قسمتهای از زندگیم نیاز به برگشت سلامت عقل دارم ؟
من به دلیل بیماری اعتیاد و افراط و تفریط که موجب عدم سلامت عقل من شده بودند در تمام قسمت های زندگی خرابکاری به بار آورده بودم و بعد از ورود به جلسات به این درک رسیدم که من از هر جهتی به زندگیم نگاه می کنم (چه روحی ، چه روانی ، چه احساسی ، چه جسمی و چه عاطفی ) سلامت عقل نداشته و ندارم و نیاز به برگشت سلامت عقل دارم.

من در بخش روابط ، تصمیم گیری ، مدیریت خانواده ، خرج و مخارج و مدیریت هزینه ای و....در هرجایی از زندگی که نیاز به تصمیم گیری داشته باشم بدون شک به دلیل خودمحوری هایم نیاز به برگشت سلامت عقل دارم.

و برای برگشت سلامت عقل من باید جلسه بروم ، قدم کار بکنم ، از تجربه دیگران استفاده کنم ، در چارچوب اصول باشم و در نهایت مشورت کنم.

در مواردی که اشتباهاتمان مملوس تر است باید در آن قسمت تلاش بیشتری کنیم مثلاً ؛ مشاوره ، استفاده از تجربه دیگران و بالا بردن سطح آگاهی خود.

ما در همه زمینه‌های زندگی مشکل داریم و زمانی که احساس دانایی کنیم ( در هر زمینه ای ) در آنجا راکت می مانیم و دیگر روشد نمی کنیم.

تا اشتباه هست نیاز به سلامت عقل است.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 27: امروز در چه قسمتهای از زندگیم نیاز به برگشت سلامت عقل دارم ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۵، ۰۱:۱۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان