امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 40 : ایمان من چگونه رشد کرده است ؟
ایمان من از امید شروع و به مرور زمان با دیدن اتفاقات و شواهد و دیدت معجزات در زندگی دیگر معتادان و سپس با دیدن تغییرات و معجزات زندگی خودم رشد کرد و به باوری رسیدم البته همچنان شاید بعضی از بادها من را بلرزاند اما دیگر خداوند را به عنوان منبعی قدرتمند در زندگیم احساس می کنم ایمان من همراه با رشد درکم و شناختم رشد کرده است کارکرد قدم و ادامه برنامه ارتباط با راهنما و دیگر معتادان شرکت در فرایند بهبودی باعث شد که ایمان من رشد کند و تمایل به انجام اعمال از روی بیماری در من کم رنگ و حتی در مواردی کاملا بی رنگ شود -
پیام سوال : برای رشد ایمان لازم است که ما حرکت کنیم و ایمان یک فرایند است و یک شبه حاصل نمی شود
برای دست یابی به ان من نباید بنشینم بلکه باید روی ان کار کنم اول تظاهر به ایمان و بعد عمل کردن به ان مثلا اگر در زندگی شخصی به کسی می گویم که دوست دارم باید کارهای را هم انجام دهم تا پیام دوستی من را دریافت کند و اکثر ما فرایند ایمان را از شرکت مرتب در جلسات مشارکت دعا کردن و گوش دادن به راهنمایمان شروع  می کنیم 
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin ، Nazer 5 ، ssaeedg ، alireza1444 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
سوال 40 : ایمان من چگونه رشد کرده است ؟ - توسط admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴، ۱۰:۳۳ عصر
RE: سوال 40 : ایمان من چگونه رشد کرده است ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۵۵ عصر
RE: سوال 40 : ایمان من چگونه رشد کرده است ؟ - توسط b.d - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳، ۰۸:۴۳ عصر
RE: سوال 40 : ایمان من چگونه رشد کرده است ؟ - توسط amir1234 - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴، ۰۷:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان