امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 48 : من چه اعمالی انجام میدهم تا برتوقعات غیر واقعی خود در مورد پیدا کردن سلامت
پیدا کردن توقعات غیر واقعی و و بررسی انها تغییر دیدگاه نسبت به بهبودی و باور این موضوع که بهبودی در فرایند اتفاق می افتد و یک شبه نیست اهمیت دادن به توقعات واقعی و حرکت برای بدست اوردن انها پایان دادن به جنگ های معتاد گونه در درون و بیرون از خود پی بردن به این مسئله که ما معتادان همواره به اجرا گذاشتن این اصول برایمان سخت است و باید برای اجرای ان از یک نیروی برتر کمک بگیریم  در این فرایند خیلی مهم است که از راهنما استفاده کنم و مهمترین راه کار این مسئله اشکار و لغو کردن توقعات غیر واقعی است
پیام سوال : حتی پس از سالها پاکی و عمل به برنامه بهبودی بعضی اوقات زندگی ما بی معنی می شود و دچار رنجش و دوگانگی می شویم که دوری از ان درد اور است و در چنین مواقعی فکر می کنیم دوباره از سلامت عقل دور شده ایم و احساس می کنیم تعهد خود را از دست داده ایم و حتی ممکن است افکار وسوسه الود ما را در بر بگیرد و فکر کنیم زندگی زمان مصرفمان خیلی راحتر و بهتر بود
اما در چنین دورانی باید هرچه سریعتر عهد و پیمان خود را در قبال بهبودیمان تجدید کنیم و درک کنیم که بهبودی یک شبه امکان پذیر نیست چون یک شبه معتاد نشده ایم و اگر درک کنیم که پس از این درد رشدی نهفته است عبور از ان برایمان اسانتر خواهد بود و باید در این مواقع موارد بالا را رعایت کنیم 
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، ناظر10 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 48 : من چه اعمالی انجام میدهم تا برتوقعات غیر واقعی خود در مورد پیدا کردن سلامت - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸، ۰۷:۳۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان