امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟
با سلام....
پی بردم خلاء روحی دارم که باید آنرا از جنس خودش پُر کنم چون غیر از جنس خودش وصله نگیر است.یعنی اگر خلاء عاطفی دارم باید با عشق ورزیدن و محبت کردن آنرا پُر کنم.
شناخت نیروی های قوی و منفی و مخرب درون و همچنین شناخت نیروهای قوی و کارآمد بیرون از خود که میتوانند به بهبودی من کمک کنند با نا آگاهی به قدم دوم آمدم و با آگاهی نداشتن سلامت عقلم را پذیرفتم.
قدم دو به من پیشنهاد و ایده های روحانی و آمادگی لازم جهت عوض کردن نگرش خود نسبت به پول، رابطه، همسر، کار، انجمن و غیره را میدهد.
ضرورت پاک ماندن در قدم یک و ضرورت خوب زندگی کردن در قدم دو برایم قابل فهم شد.
در این قدم درک کردم و به این روشن بینی رسیدم و ایمان راسخ آوردم که با حقیقتها زندگی کردن هرچند دردناک بمراتب بهتر از چیزهایی ست که اصلا وجود ندارند.
مشورت کردن با رهنما قطعا کمک کرد ضریب اشتباهاتم کمتر شود اما برای مشورت وقت گرفتن از او مثل اینستکه که میخواهی سکه ایی را از زیر پای فیل دربیاری Smile اما به زحمتش میارزد.
متوجه شدم من خیلی وقت و انرژیم را برای اینکه خودم را بهتر از آنچیزیکه هستم نشان بدهم تلف میکنم.
متوجه شدم هر موقع که فکر کردم نیروی برترم فورا زندگیم آشفته میشود و تعادلم بهم میخورد.
یاد گرفتم کدام باورها را کجا استفاده کنم و هر کاری را حرفی را قولی را و عملی را بجایش انجام دهم.
نا آگاهانه و به یکباره چیزی را رد یا تایید نکنم قبول کردم در افکار من قیاس هایی وجود دارد که با اجتماع و عرف و خداوند جور نیست.
این قدم به من یاد داد تا باورهای سابقه داری و افکار خیابانی را کنار گذاشته و باورهای جدید که پُر از لذت زندگیست را تجربه کنم.
یاد گرفتم از دردهایم فرار نکنم و به آنها نگاه کنم.
امروز بدترین و بهترین اتفاقات در زندگیم حامل پیام هستند اگر پیامگیرهایم روشن باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، admin ، ssaeedg ، حوریا ___Bu ، حسین یاری ، ناظر9 ، ناظر6 ، ناظر14 ، ناظر۱۸

پیام‌های داخل این موضوع
سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴، ۱۰:۳۵ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸، ۰۷:۳۷ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰، ۱۰:۰۱ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط حـمـیـد - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳، ۰۲:۰۲ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۸، ۰۹:۴۵ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۲، ۰۸:۴۲ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۵/۴، ۰۸:۴۳ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۴، ۰۸:۵۸ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۱۰، ۰۸:۲۵ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۵/۱۰، ۰۹:۰۳ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۱۱، ۰۴:۲۸ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط بَرمک - ۱۳۹۹/۸/۲۰، ۰۸:۰۰ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط ssaeedg - ۱۴۰۰/۲/۲۱، ۱۰:۲۰ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Darush sistan - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰، ۰۴:۰۰ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط alireza1444 - ۱۴۰۱/۶/۲۹، ۱۱:۵۷ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Mehran270 - ۱۴۰۱/۸/۲۲، ۰۱:۲۰ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Mani35 - ۱۴۰۱/۹/۹، ۰۹:۱۵ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Mehran270 - ۱۴۰۲/۱/۱۷، ۰۸:۴۳ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط آرامش - ۱۴۰۲/۳/۲۵، ۰۷:۰۶ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Darush sistan - ۱۴۰۲/۱۱/۱۸، ۰۴:۳۳ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط rezaiseven - ۱۴۰۳/۱/۱۶، ۰۹:۰۰ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط امین ا - ۱۴۰۳/۱/۲۲، ۰۸:۵۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان