امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 3:چه عملی جهت اجرای تصمیم خود انجام داده ام؟
جواب: تمایل مهم‌ترین عامل برای به اجرا گذاردن این تصمیم می‌باشد. تا تمایل نباشد هیچ وقت نمی‌توانیم این تصمیم را بگیریم. ، آگاهی از انجام سهم خودم در قبال کارها، دعا کردن، انتقال چیزهایی که آموختم و در تمام روز سعی می‌کنم با مشورت و رفتار سالم آنچه را که خدا در نظر دارد انجام دهم حتّی اگر برخلاف نظر و عقاید من باشد. صبح را با دعا کردن و کمک خواستن از نیروی برتر شروع می‌کنم و سعی دارم دست از خودخواهی‌ها و خودپسندی‌ها بردارم و در پس وسوسه‌ها هیچ اقدامی نکنم، در انتهای روز خودم را ارزیابی کنم و برنامه‌ای برای فردای خود خواهم داشت و در انتها از خداوند برای یک روز پاک شکرگزاری خواهم کرد-مرتب به جلسات می روم - کار کردن قدم‌ها، مشورت کردنارتباط و اعتماد به راهنما ترسها و بهانه ها را مشارکت کرده تصمیم گیری به صورت روزانه و راجع به این تصمیم مشارکت کردن در خانه نمی نشینم بلکه حرکت می کنم و اقدام و عمل دارم
کتاب چند راه ساده را پیشنهاد می دهد : رابطه شخصی با خداوند برقرار کنم
دست از کنترل بردارم با کارکرد باقی قدم ها به بهبودی خود ادامه دهم داشتن راهنما و اجرای اصول روحانی به کمک او
پیام سوال : من باید بدانم تصمیم گرفتن بدون اقدام و عمل مثل یک رویای شیرین است که با بیدار شدن از بین می رود باید عوامل و موانع و ترسها و بهانها را شناسایی کنم و انها را از میان بردارم تا وارد اجرای عملی قدم سوم شوم 

*گاهی دست برداشتن از عمل از روی اراده شخصی در حد بی وصفی درد اور است اما نگذشتن از ان مانع اجرای تصمیم من در قدم سوم می شود *
پاسخ
 سپاس شده توسط بهادر ج ، admin.a ، ناظر11 ، حـمـیـد ، ناظر9 ، حوریا ___Bu ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 3:چه عملی جهت اجرای تصمیم خود انجام داده ام؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۸، ۰۲:۲۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان