امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 5: من چگونه طبق اراده شخصی خود عمل کرده ام ؟ انگیزه هایم چه بوده اند ؟
مثالها : در حالیکه نیازم چیز دیگری بود گوشی عوض کردن کامپیوتر و غیره در مورد کارم مشورت نکردن با راهنما و دیگران رهجو گرفتن کنترل خانواده و رهجو و همکاران خدماتم در برنامه افراط در شهوت رانی سرویس ندادن عاطفی و مالی به خانواده برنامه ریزی خودخواهانه و بیمار گونه
سپردن دو نوع : اراده شخصی
اراده خداوند
چگونگی اراده شخصی : مجذوب خود بودن
ملاحظه و مراعات دیگران را کنار گذاشتن دنبال منافع و خواسته های خود بودن سعی در تغییر شرایط به دلخواه خودم زندگی از روی نواقص و هوای نفس در نظر نگرفتن احساسات و نیاز و منافع دیگران خودخواهی و خود محوری مشورت نکردن و یکه تازی کردن تسلیم نبودن از روی ترس عمل کردن موافقت و یا مخالفت دیگران را در نظر نگرفتن نداشتن حق انتخاب له کردن دیگران و گاهی هم برعکس کنار کشیدن کامل و خودفریبی و تنها شدن به هر قیمتی به خواسته رسیدن وسوسه و اجبار پاسخ دادن به تمایلات انی -
انگیزه هایم : لذت طلبی
رسیدن به رشد و اهدافم و خواسته ها تایید طلبی و ارضاع کردن بیماری و نواقصم انتقام گرفتن و جلب توجه و نظر دیگران مصرف نواقص و سیراب کردن بیماری پوشش دادن به ترسها و نواقص خودم را مثبت جلوه دادن و ماسک زدن خودمحوری و یکه تازی ثابت کردن به دیگران که من هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسط بهادر ج ، ناظر11 ، admin ، بَرمک ، Nazer 5 ، ssaeedg ، حـمـیـد ، moosavi307

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 5: من چگونه طبق اراده شخصی خود عمل کرده ام ؟ انگیزه هایم چه بوده اند ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۸، ۰۲:۲۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان