امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟
با سلام و تشکر از علاقه شما نسبت به تالار گفتگوی انجمن معتادان گمنام شورای منطقه ایران .

پس از مراحل ثبت نام و تایید نام کاربری شما در تالار ، برای قرار دادن تجربیات خود ، روی مطالب و یا سوالات بارگذاری شده کلیک کنید ، پس از باز نمودن قسمت مورد نظر ، زیر آخرین ارسال نمایش داده شده (پاسخ سریع ) کادری مستطیل شکل وجود دارد . تجربه خود را در کادر مربوطه تایپ نمائید و در انتها روی ارسال کلیک کنید .

در قسمت ارسال تجربه ، راجب سوال مورد نظر ، فقط تجربه خود را بنویسید . 

به همین راحتی می توانید تجربیات ارزنده خود را در اختیار سایر اعضای عزیز انجمن قرار دهید ، و یا از تجربیات آنها استفاده نمائید .
پاسخ
 سپاس شده توسط ابی ن ، حـمـیـد ، sepher1877 ، admin ، ناظر11 ، Mahdi83 ، ebrahim9k ، ssaeedg ، ناظر6 ، A.Nasihat ، Byeganeh79 ، ناظر14 ، ناظر۸
سلام و درود به تمامی همدردان عزیزم...لطفا از تشکیل گروه های مجازی خودداری کرده و تالار گفتمان را حمایت کنید. منافع مشترک یعنی ترجیح منافع انجمن به منافع شخصی. ایمان دارم که این برهه ی حساس هم با صبر و اتکا به خداوند به سلامت به پایان میرسه. ل
پاسخ
 سپاس شده توسط shapor z ، مسععود ، حـمـیـد ، babak_s ، sepher1877 ، admin ، Nazer 5 ، ناظر6 ، A.Nasihat ، Byeganeh79 ، ناظر14
سلام ببخشید
ساعت و روز جلسات را چطور بدانم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، sepher1877 ، ناظر9 ، admin ، ebrahim9k ، Nazer 5 ، ناظر14
به امید هر چه سریع تر باز شدن جلسات
پاسخ
(۱۳۹۹/۱/۲۳، ۰۸:۱۹ عصر)jahad نوشته است: سلام ببخشید
سلام، می توانید به شماره های ماندگار آدرس جلسات شهر خود تماس بگیرید تا از برگزار شدن جلسات محدوده خود مطلع شوید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazer 5 ، Darush sistan ، ناظر6 ، ناظر14 ، حـمـیـد ، ناظر۸

سلام دوست گل من....لطفن جواد جان در هر جای که هستید از قسمت سایت ادرس جلسات شماره استان مربوط  را برداشت و تماس بگیرد ...یا وارد اپکیشن ادرس جلسات شده و با نرم افزار نشان نزدیکترین جلسه به خودتان دا پیدا کنید

سلام دوست گل من....لطفن جواد جان در هر جای که هستید از قسمت سایت ادرس جلسات شماره استان مربوط  را برداشت و تماس بگیرد ...یا وارد اپکیشن ادرس جلسات شده و با نرم افزار نشان نزدیکترین جلسه به خودتان دا پیدا کنید

(۱۳۹۹/۳/۱۴، ۰۷:۵۷ صبح)ناظر4 نوشته است: به امید هر چه سریع تر باز شدن جلسات
سلام دوست من بیشتر جلسات فعلن باز انشالله که اونای که مورد داشت مکانشون هر چه سریعتر استارت بخورن و به زنجیره مستحکمون برگردن و برای همیشه تمام جلسات باز بمونند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، ناظر14 ، حـمـیـد ، ناظر۸
سلام.
داشتن ایمیل برای ثبت نام و وارد کردن اطلاعات و نیز انتخاب یک نام کاربری مناسب.پس از تایید تالار برای ورود شما میتوانید در همین قسمت و یا قسمت پاسخ جدید تجربه خود را بارگذاری کنید.در بالا همین کادر نوار ابزار برای مسائل و تنوع تایپ موجود است که می توانید استفاده کنید.بعد قسمت ارسال پاسخ
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14 ، حـمـیـد
سلام دوستان من کمی گیج شدم راجب کار با سایت انجمن نمیدونم میشه اینجا راجب تجربه اعتیادم بنویسم کسی هست ک بهم کمک کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14 ، حـمـیـد
سلام]
هر قسمت از تالار که با آبی مشخص شده می تونید وارد بشی و تجربه خودت رو در مورد سوال نوشته شده اونجا وارد کنی.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر14 ، حـمـیـد
Mehdi 

سلام دوستان من ایمیل نا کاربری و.... ثبت کردم 
هر روز میخوام ترک کنم و هر روز وسوسه میشم دوباره مصرف می‌کنم و بایدمصرف کنم وگرنه از سرم بیرون نمیره  میشه منو به راهنما معرفی کنید  چجوری یک معتاد به معتاد دیگه کمک میکنه چیکار باید بکنم ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد
(۱۴۰۲/۸/۲۸، ۰۵:۴۳ عصر)mehdi.s نوشته است: Mehdi 

سلام دوستان من ایمیل نا کاربری و.... ثبت کردم 
هر روز میخوام ترک کنم و هر روز وسوسه میشم دوباره مصرف می‌کنم و بایدمصرف کنم وگرنه از سرم بیرون نمیره  میشه منو به راهنما معرفی کنید  چجوری یک معتاد به معتاد دیگه کمک میکنه چیکار باید بکنم ممنون سلام بزرگوارخوشحالیم ک توجمعدمایی لطفادراولین جلسه بهبودی نزدیک خودت شرکت کن وخودتوباپسوندمعتادتازه واردمعرفی کن اعضاجواب سوالات شماراخواهنددادامیدکه درجمع ماماندگارباشی
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر20
سلام و عرض ادب 
آیا هیچ جلسات آنلاینی وجود داره؟ 
ممنونم ?
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر20
(۱۴۰۲/۱۱/۳، ۰۶:۲۰ عصر)Mitra43 نوشته است: سلام و عرض ادب 
آیا هیچ جلسات آنلاینی وجود داره؟ 
ممنونم ?
سلام دوست گرامی .جلسات آنلاین با نام انجمن معتادان گمنام نداریم مگر اعضایی به صورت شخصی ایجاد کرده باشند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر20 ، ناظر9 ، ناظر۱۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان