امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 19 : نیروی برتر چگونه با من رابطه برقرار می کند ؟
سوال 19 :  نیروی برتر چگونه با من رابطه برقرار می کند ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، محمدمهدی ۱۲ ، admin ، ناظر14
برای گرفتن ارتباط 3 چیز لازم است 1 تمایل ( اینکه من تمایل داشته باشم با او ارتباط برقرار کنم ) 2 توجه { دقت به مشارکت دیگران و یا صدا ها و چیز هایی که می تواند حاوی پیام باشد مثل یک بنر در خیابان }3 وجدان بیدار که کار یک گیرنده رادیویی را بازی می کند که هر چه قوی تر و بیدارتر باشد امواج بیشتری را می گیرد .

امروز نیروی برتر من از طریق وجدانم ، راهنما ، دوستان بهبودی ، مشارکت دوستان ، رادیو ، رسانه های گوناگون ، مشورت ، وجدان گروهی ، خیلی راه های دیگر به من پیام می دهد که البته باید همه این پیام ها را با راهنما در میان گذاشت و مشورت کرد .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ebrahim9k ، admin ، حـمـیـد ، ناظر۳ ، ناظر14
 از طریق پیام ها و نداهای درونی عکس العمل هایم و احساساتم و اتفاقاتی که در درون و وجدان من رخ می دهد گکاهی از طریق دیگران و دنیای اطرافم با من ارتباط برقرار می کند گاهی که خیلی برایم روشن است از طریق حرف ها و رهنمود ها و پیشنهادات راهنمایم خیلی ساده هدایت امور را بر عهده دارد و خیلی ساده تر با من حرف می زند هیچ وقت انجام وسوسه ای را برایم راحت نمی گذارد و حتی در حین انجام کار اشتباه باز هم به من پیام می دهد که برگرده به بهبودی وقتی اعضای برنامه همسو چیزی از من می خواهند -
پیام سوال : ما همیشه بایست باز باشیم و اجازه دهیم که نیروی برتر با ما ارتباط برقرارکند
نیروی برتر از همه طرق بالا با ما ارتباط برقرار می کند یا حتی ممکن است طریقه شخصی برای ارتباط با او داشته باشیم  
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ssaeedg ، admin ، حـمـیـد ، ناظر۳ ، ناظر14
(۱۳۹۸/۱۰/۲۴، ۱۱:۱۴ عصر)admin.a نوشته است: سوال 19 :  نیروی برتر چگونه با من رابطه برقرار می کند ؟
با سپاس گذاری رضا هستم معتاد
از راه های مختلف البته بستگی به درک و شناخت شخصی هر کس نسبت به نیروی برتر داره من از طریق روشن بینی اینکه پیام هایی رو که نیروی برتر بمن میده رو ببینم مثلن دیروز کار اشتباهی رو میخواستم انجام بدم و به دنبالش میخواستم هم به خودم وهم به طرف مقابل دروغ بگم که اینجا با روشن بینی نتیجه کارم رو در نظرم مجسم کردم دیدم که ارزش حال بدی بعدش رو نداره جالب این بود که با صداقت چیزی که فکرش را هم نکردم به دست آوردم و نیروی برتر اینگونه با من ارتباط بر قرار کرد و من به روشنی درک کردم و سپاس گذارم و همین سپاس گذاری یعنی اینکه من موهبت های نیروی برتر را دیده ام و سپاسگذاری میکنم امروز با باز گذاشتن دریچه افکارم با نیروی برترم ارتباط بر قرار میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin ، ناظر۳ ، ناظر14
در کتاب چگونگی کارکرد قدم‌ها چنین آمده است: ارتباط ما باید آگاهانه باشدو اجازه دهیم خداوند نیز با ما ارتباط برقرار کند این کار را می‌توان از طریق توجه کردن به احساساتمان، واكنش‌هايمان و اتفاقاتی که در درون یا اطرافمان رخ می‌دهد، انجام داد یا ممکن است طریق شخصی برای وصل شدن به خداوند داشته باشیم

و ما می‌توانیم با مشورت و انجام ترازنامه قدم ده و حتی از طریق شواهد عینی، خوب گوش کردن و وجدانمان  ، خداوندبا ما، ارتباط برقرار کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، admin ، حـمـیـد ، ناظر۳ ، ناظر14
از راه چشم و گوش و افکار باز (مراقبه)
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، admin ، حـمـیـد ، ناظر۳ ، ناظر14
در کتاب چگونگی کار کرد قدم ها چنین امده است ما بایست اگاه باشیمو اجازه دهیم نیروی برترمان نیز با ما ارتباط برقرار کند این کار را می توان از طریق توجه کردن به احساساتمان واکنش هایمان واتفاقاتی که در درئون یا اطرافمان رخ می دهد انجام داد یا ممکن است طریق شخصی برای وصل شدن به نیروی برتر از خنودمان داشتهباشیم ممکن است نیروی برترمان از طریق اعضای دیگر انجمن با ما صحبت کند یا به ما کمک کند کهراه درست را ببینم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر10 ، admin ، حـمـیـد ، ناظر۳ ، ناظر14
1_ تمایل اینکه من تمایل
داشته باشم با او ارتباط برقرار 
کنم ..

2_ توجه دقت به مشارکت
دیگران و یا صدا ها و چیز هایی
که می تواند حاوی پیام باشد مثل
یک بنر در خیابان ..

3 _وجدان بیدارکه کار یک گیرنده
رادیویی را بازی می کند که هر چه
قوی تر و بیدارتر باشد امواج
بیشتری را می گیرد
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، حـمـیـد ، ناظر۳ ، ناظر14
با سلام....
از طریق اعضای دیگر یا یک شخص دیگر که باعث تحول و ارتقاع فهم و درک من از یک موضوع میشود ، از طریق مطالعه نشریات NA و غیر NA.
از طریق برآوردن نیازهایم از طریق ندای حقیق درونم.
زمانیکه به راهنمایم گوش میدهم رابطه ام با نیروی برتر برقرار است.
هر زمان من هیچ بودن را تجربه میکنم آماده ارتباط با نیروی برتر هستم.
گروه ، نشریات ، اعضا همیشه حامل پیام از طرف نیروی برتر هستند.
من صحبت کردن قوی هستم اما گاهی پیام آنجایی ست که حرف نمیزنم و کلامی رد و بدل نمیشود.

اگر نیروی برتر با من ارتباط برقرار نمیکند از بدشانسی من نیست بلکه یا خودم نیروی برتر خودم هستم یا نمیخواهم.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، حـمـیـد ، ناظر۳ ، ناظر14
سلام باصبرکردنم درخدمت کسی بودن مشورت کردنم قبل از هرکاری چندلحظه سکوت کردنم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، حـمـیـد ، رسول۴۴ ، ناظر۳ ، ناظر14
نیروی برتر برای استجابت دعاهایم وبرای حل مشکلاتم ابزارهای لازم رادراختیارم قرارداده که من بایدازآنها استفاده کنم.مثلابرای بهبودی وپاک ماندن جلسات ،راهنما، نشریات ودوستان بهبودی را درسرراه من قرارداده که من بایدبه نحواحسن ازآنهااستفاده کنم ومن راه حل اکثرمشکلاتم راازاینها میتونم کسب کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، رسول۴۴ ، ناظر۳ ، ناظر14
سوال 19 :نیروی برتر چگونه با من رابطه برقرار می کند ؟
(قدم۳)
مهمترین چیز در اینجا روشن بینی ،باز گذاشتن دریچه ذهن و افکار ، متعصب نبودن، دست کشیدن از باورهای پوسیده،
میباشد.
من بایست در ابتدا بـاز باشم .
ازطریق مشارکتهای دوستان، ازطریق راهنما، مراقبه، حضوردرجلسه و گوش دادن، گوش دادن به ندای درون ، ....
در کل نیروی برتر بنا به درک و شناخت و ارتباطی که من با او برقرار میکنم میتواند از هر طریقی با من ارتباط برقرار کند و من اگر کوته فکر و انعطاف ناپذیر باشم نمیتوانم وقوع معجزات راببینم و پیامی دریافت نمیکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول۴۴ ، حـمـیـد ، ناظر۳ ، ناظر14
سلام
در زمان گوش دادن به مشارکت اعضائئ تجربیاتی بیان می شود تا من بتوانم از ان مساله خود را پیدا کنم و یا در زمانی که به حرف راهنما گوش می دهم نیز ممکن است پیام نیروی برتر در ان نهفته باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۳ ، ناظر14
مهم ارتباط برقرارکردن من است
من نمیدانم نیروی برترچگونه بامن
رابطه برقرارمیکندوخودم رامحدودبه گفتهایم
نمیکنم نیروی برترازهرطریقی
ممکنه اگاهی لازم رابمن برسونه
وپاسخ ارتباطموبده
بنابراین بایدهمیشه ذهنم بازباشد
واموزش پذیر
پاسخ
یکی از بهترین راه حل هایی که برای این مورد وجود دارد این است که کاری کنیم که برای آن ها جذاب به نظر برسیم از همین جهت صلابت در هنگام گفتگو و فن بیان قوی می تواند باعث کشش افراد به سمت ما شود به نظر من داشتن یک فن بیان خوب همراه با اخلاق با صلابت می تواند این افراد را به سمت ما سوق دهد.
پاسخ
من درحدی نیستم که تعیین کنم نیروی برترچگونه بامن ارتباط برقرارمیکندچون دراین صورت فکرم بسته ومعطوف همان چیزهایی که خودم تعیین کرده ام میشه واین برای من ناکارامداست نیروی برترم ازهرطریقی که صلاح بداندومن توانایی دریافت داشته باشم بامن ارتباط برقرارمیکند
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۳ ، ناظر۱۶ ، ناظر14
سوال 19  ـ  نیروی برتر چگونه با من رابطه برقرار می کند ؟
 مهم‌ترین لازمه‌ها برقراری این ارتباط تمایل می‌باشد . که با تمایل من از طریق جلسات یعنی گوش دادن فعال به مشارکت همدردانم بدون قضاوت و در جلسات اداری به صورت وجدانی که در آنجا شکل می‌گیرد ، از طریق یادگیری اصول ۱۲ قدم و ۱۲ سنت و عملکرد به همان آموزه‌هایم ، از طریق راهنما به صورت کارکرد قدم و مشورت گرفتن از او در اکثر امورات زندگیم ، از طریق درونم یا همان وجدان آگاه که با اصول انجمن و مشورت گرفتن در حال بروز شدن است ایجاد میشود .

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳ ، ناظر۱۶ ، ناظر۴ ، ناظر9 ، ناظر14 ، حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان