امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 27 : نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من خواهد بود ؟
سوال 27 :  نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من خواهد بود ؟ 
پاسخ
باورمن این است که نیروی برتر با در اختیار گذاشتن آن چه که من نیاز دارم تا بهبودیم را ادامه دهم مثل انجمن.راهنما.کارخوب. درآمد خوب.خانه .ماشین.و این تالار که به خودم ودیگران کمک کنم . مراقبت خودش را در حق من انجام میدهد . حالم خیلی خوب است و این را تعثیر نیروی برتر میدانم .
پاسخ
از طریق الهامات و پیام های درونی که به من می دهد از طریق نفرات و شرایطی که سر راه من قرار می دهد تا من را اگاه کند یا مسیر من را عوض کنند- از طریق جواب دادن یا ندادن به من در دعا و مراقبه از طریق فرصت ها و خدمت های که سر راه من قرار می دهد از طریق انرژی که به من می دهد تا انجام دهم از طریق اسبابی که برایم فراهم می کند تا به اموراتم بپردازم از طریق راهنما که مواظب بهبودی من است -
پیام سوال : عشق نیروی برتر همیشه هی و حاضر است و مراقب و مواظب بهبودی من است
اما نکته مهم این است که من این عشق را درک کنم و پیام و اهامات را نادیده نگیرم
پاسخ
رفتاروباورهای من میزان مراقبت
خداوند رادرزندگی من تعیین می کند.

نیروی برترازطریق قدمها ،اصول
روحانی ،جلسات وراهنما مراقب من
است.

رعایت اصول وکارکردقدمها باعث می
شوند کارهایم رادرست انجام دهم وهرچه دراین راه پشتکاربیشتری ازخودنشان دهم به همان نسبت مراقبت خداوندنیز ازمن بیشتراست.
پاسخ
به طرق مختلف راه رو نشونم میده.
کاری که من توانایی انجام دادنش رو ندارم برام انجام میده. (آرامش میده تا بپذیرم)
و در بخشهایی از زندگیم که تمایل و توانایی انجام دادن کاری رو دارم. (شهامت روبرو شدن با مسائل و عبور از دل ترسها رو به من میده)
و دانش حل و فصل مسائل رو با تمرین و ممارست در قدمهای دوازده گانه پیدا می کنم.
پاسخ
خداوند همیشه مراقب من بوده و هست . اینکه چگونه از اراده و زندگی من مراقبت میکند بستگی به من دارد که آیا این اجازه را به او میدهم که وارد زندگی من بشود یا خیر؟

وقتی نگاه میکنم که امروز زنده ام و دیگر نیازی به مصرف مواد ندارم یعنی خداوند مراقب من است . وقتی بارها بارها مرگ را بر اثر تصادفات ، کشیدن مواد مخدر ، درگیری های فیزیکی و...

به چشم دیدم ولی هنوز زنده ام یعنی خداوند حواسش به من هست . وقتی امروزه برای بهبودی خودم تلاش میکنم و خدمتگزار تازه واردین هستم یعنی دست خدا بر شانه های من است . 

خداوند همیشه و همه جا از من مراقبت میکند
پاسخ
مراقبت من بستگی به روند ایمان آوری وکیفیت سپردن و اعتماد من به نیروی برتر م دارد

با کمک هایی که کرده و میکند تا دست از اراده های شخصی ام بردارم و خواست خداوند رو جایگزین آن کنم
پاسخ
1.با تمایل من = هر چقدر که من تمایل داشته باشم و اعتماد داشته باشم و باورم بیشتر باشد که مراقب من است.
2.با اعتماد من
پاسخ
با سلام....
یکی از راهها اینستکه خداوند کسانی را سراه من قرار میدهد تا من به آنها کمک کنم و از این طریق از زندگی من مراقبت کند.

خداوند(نیروی برتر) از طریق خوب گوش کردن همراه با عشق ، صمیمیت و محبت به کسانیکه از دردهایشان میگویند از زندگی من مراقبت میکند.

نیروی برتر از طریق راهنما ، مشارکت دیگر دوستان مطالعه نشریات و کارکرد قدمها درست زندگی کردن را به من نشان میدهد تا آگاهیم را نسبت به بهبودی و اعتیاد بالا ببرم.

خداوند به من احساس امنیت میدهد و باعث میشود امیدوار و روشن بین باشم و کمتر خودم رو در معرض خطر قرار دهم به نسبت برداشت من از اصول و به همان نسبت عملکرد من از اصول باعث مراقبت از زندگی من میشود.
پاسخ
کیفیت این مراقبت بستگی به روندایمان آوری وکیفیت سپردن واعتمادمن به نیروی برترم داردباکمکهایی که میکندتادست ازاراده شخصی ام بردارم وخواست خداوند راجایگزین آن کنم.بامراقبت نیروی برترم، درمواقع خاص آگاهی ودرک خاص پیدامیکنم با دیدن مشکلات راه حل آنراپیدامیکنم ازطریق وجدان بیدارخودم توسط حواس پنجگانه وگاها باحس ششمم باپذیرش شرایط وتسلیم اصول شدن گرفتن میل واشتیاق مصرف موادمخدروجلوگیری ازوسوسه شدنم پیداکردن تعادل نسبی درزندگیم توسط تجربه دیگران که پیام آن به من میرسدباتوانایی خدمت کردنم قدرت مشورت کردن قبل ازانجام کاری وگرفتن تصمیمی مشورت کنم یادآوری تجربه های خودم وباگذشتنم از هوای نفسم باکارکردن قدم حضوردرجلسات داشتن راهنما گرفتن تجربه از دوستان قدیمی ?
پاسخ
دیدن آن بستگی به فهم من دارد.
دیدن علائم هشداردهنده ،گرفته شدن وسوسه های من،هرکجا با اصولم زندگی میکنم ،هرکجا که سهم خودم راانجام میدهم .✌️زمانیکه دعاومراقبه میکنم در اولین کار متوجه وجودخداوند میشوم .✌️
کسانیکه به مراقبت خداوندفکر میکنندکمتر ازنقص استفاده میکنند
چه آگاه باشدچه نباشدمراقبت خداوندهست ✌️
وقتی ازدردکشیدن نمیترسی مراقبت خداوندهست✌️
کسانیکه اصول رابه فروش نمیگذارندمیدانندکه خداوندمراقب است?
خیلی ازکارهایی که انجام میدهم  نه برای فرارازدرداست بلکه تمرین جبر است?
مثال?رانندگی طبق اصول راهنمایی رانندگی،هرکاری که انجام میدهی بایدپذیرفته باشم 
مثال?سرکاررفتن،لباس پوشیدن،
خوابیدن✌️
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر12 ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، حـمـیـد
سلام

هر جا که من بسپارم وکنترل ننمایم نیروی برتر مراقب من خواهد بود. هر جایز کهمن پیشرفت داشته ام وخسارت کمتری خورده ام نیروی برتر نیز کنارمن بوده است...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، آریا داریوش
اینونمیدونم فقط میدونم نیروی برترتاثیرخودشوروافکارواعمالم اگه اجازه بدم میزاره وچطورشوخودش میدونه من که نیروی برترنیستم همونطورکهدقرص ودواسرماخوردگیودرمان میکنه فقط وظیفه من پرهیزازبعضی چیزهاوسرساعت مصرف داروست وداروخودش اونجوری که بایدمرضودرمان میکنه منم بانیروی برترتکلیفم همینه درخواست کمک میکنم وفقط کاریوکه بایدانجام میدم وکاریوکه نبایدپرهیزمیکنم بعدنیروی برترخودش ازراهایی که خودش میدونه تاثیریوکه بایدمیزاره
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
با سلام 
وقتی نگاه به بهبودی خودم میکنم اگر لطف و مرافبت خدا نبود هیچ وقت نمیتونستم این مدت پاک بمونم اولین مورد این است که خدا با به من پاکی داده.خیلی جاها کم میارم و خدا از یه طریقی به من کمک کرده . امروز دوستان خوبی دارم . راهنما خوبی سر راهم گذاشته .من در پاکی ازدواج کردم و اعتقادم بر این است که خدا این اتفاق رو برام رقم زده و شخصی را سر راه من گذاشته که خیلی در بهبودی به من کمک میکند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان