امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 9 :کسی که قدم پنجم مرا گوش میدهد چه مشخصه های دارد که مرا جلب میکند
از اصول روحانی اگاهی دارد به دلیل حفظ گمنامی که میکند به او اعتماد دارم هنگام خواندن تراز نامه قیافه اش را عوض نکرد مرا ترور و تحقیر نکرد در مورد اشتباهات من قضاوت نکرد مرا میفهمد و مسائل را برای من باز کرد و باعث شد من نقش خود را در چگونگی دقیق خطا هایم بپذیرم از خودش گفت از من سو استفاده نکرد مرا هنگام خواندن تراز نامه مثل سایر قدم ها حمایت کرد خودش این قدم را با راهنما کار کرده و تز شخصی نمی دهد ارام و متین و مودب و با ارامش تراز نامه ام را گوش داد مرا توبیخ و سرزنش نکرد وقت میگذارد و قدم مرا سمبل نکرد با من همدردی کرد و مهربان بود احساس امنیت به من میدهد میداند در مورد من چگونه رفتار کند و چه چیزی را کجا به من بگوید معتمد و امین است و گمنامی را بلد است از او نمی ترسم و روحانیت او مرا جذب میکند مرا درک میکند و محبت غیر مشروط به من دارد دوستش دارم ووقتی به او نگاه میکنم احساس میکنم مرا خوب میشناسد و احساس جزیی از کل بودن را به من میدهد با فکر کردن به او به عنوان حامی و راهنما احساس تنهایی ندارم الگویی رفتاری مناسبی برای من است به من در مورد من دروغ نمی گوید و به من خیانت نمی کند و همیشه واقعیت و حقیقت من را به من میگوید حتی زمانی که من ناراحت می شوم اسمش راهنماست 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ssaeedg ، حـمـیـد ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 9 :کسی که قدم پنجم مرا گوش میدهد چه مشخصه های دارد که مرا جلب میکند - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۵، ۰۴:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان