امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نام کاربری مناسب و نام کاربری غیر مناسب جهت ثبت نام داخل تالار
#1
نام‌ کاربری شما می‌تواند نام حقیقی یا نام مستعاری باشد که شما برای تالار گفتگو از آن استفاده می‌کنید.

لطفاً نام کاربری‌ای برگزینید که به ما در ارائه خدمات تالار کمک کند. بدین معنی که اين نام به گونه‌اي باشد كه خود شما و ساير مشاركت‌كنندگان با ديدن آن راحت باشند. به یاد داشته باشید که اسامی حساسیت برانگیز می‌تواند بر روی دیدگاه دیگران نسبت به اعتبار و نظرات شما تأثیرگذار باشد. بعلاوه، مراقب باشید که از به‌كار بردن عباراتي كه ممكن است فرهنگ‌ها، مذاهب يا هر گروه دیگری را تحریک کند پرهيز كنيد.

انتخاب نام و يا تركيبي از نام و فاميل كه در بسياري از كشورها براي حفظ گمنامي مرسوم است، مي‌تواند بهترين گزينه باشد. مانند:

1. رضا

2. علی.ت

3. محمدی.م

4. Ali.t

[b]5. Mohamadi.m[/b]تالار گفتگوی انجمن معتادان گمنام توصیه می‌کند کاربران در انتخاب نام كاربري خود از موارد زیر دوری کنند:1. نام سیاستمداران، نظامیان ، شخصیت‌ها و وقایع مذهبی و هر مورد دیگری که باعث کشانده شدن تالار به مباحث اجتماعی شود.

2. هر نامی که می‌تواند بالقوه آزاردهنده باشد و در جهت یا ضدیت با دیدگاه‌های مذهبی ، اعتقادی افراد و قوانین اجتماعی باشد.

3. پسوند یا پیشوندی که نشان دهنده شغل، حرفه، مذهب و یا طریق خاص مذهبی شما باشدو ایجاد شخصیت‌پردازی کند

4. توصیه می‌شود اجازه دهید منافع مشترک متعلق به همه باشد و مشخصا اینکه اصول روحانی جزء منافع مشترک ماست و شایسته نیست نام اصول روحانی ، به یک نفر خاص تعلق پیدا کنند.افراد باید قادر باشند شما را تنها از روی مشارکت‌هایتان قضاوت کنند، نه احساساتی که یک نام مستعار حساسیت‌برانگیز در آنها ایجاد می‌کند. دوری گزیدن از این نامها باعث اتحاد بيشتر اعضا خواهد شد. پس لطفاً دقت کنيد و به یاد داشته باشید که شما به عنوان بخشی از یک جامعه فعالیت می‌کنید. به همگان ، همان احترامی را بگذارید که انتظار دارید آنان به شما بگذارند.بدیهی است در صورت مشاهده نام کاربری غیر‌مجاز مدیران سایت این حق را برای خود قائل میباشند که اکانت فرد خاطی را در اولین فرصت حذف نمایند
پاسخ
 سپاس شده توسط shapor z ، سعید ز ، ابی ن ، خشایار ط ، حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر11 ، مهدی1 ، آناک ، admin4 ، ناظر۱۸
#2
ممنون از اطلاع رسانی شما
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، حـمـیـد ، ناظر9 ، مهدی1 ، ناظر۱۸
#3
عالی بود جامع و کامل
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر۱۸
#4
با تشکر از راهنمایی و تجربیاتتون. کمال تشکر را از خدمت با عشقتون دارم و امیدوارم. و عاجزانه از خدا میخواهم همیشه در بین شما باشم و راه زندگی درست و عاشقانه زندگی را بیاموزم و انتقال دهم به دیگر همدردانم. ❤❤❤
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی1 ، حـمـیـد ، ناظر۱۸
#5
(۱۳۹۹/۴/۱۲، ۰۸:۱۶ عصر)mammad_abbasi نوشته است: با تشکر از راهنمایی و تجربیاتتون. کمال تشکر را از خدمت با عشقتون دارم و امیدوارم. و عاجزانه از خدا میخواهم همیشه در بین شما باشم و راه زندگی درست و عاشقانه زندگی را بیاموزم و انتقال دهم به دیگر همدردانم. ❤❤❤
سلام دوست همدرد من
ما هم بسیار خوشحال هستیم که یک دوست همدرد جدید را دربین خودمون میبینیم و صمیم قلب واستون دعا میکنیم و باز هم با حضورتون در تالار و گذاشتن تجربه هاتون به ما قوت قلب بدهبد .
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی1 ، حـمـیـد ، ناظر۱۸
#6
درود 
خوشحالم که توی این اوضاع کرونا که اکثر کلاس ها بسته جایی هست واسمون خداروشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin1 ، Nazer 5 ، ناظر9 ، ناظر۱۸
#7
سلام بسیار عالی توضیح داده که چطور نام کاربری را انتخاب کرد و با توجه به اینکه دیگر نمیشود نام کاربری را تغییر داد به همین خاطر در انتخاب آن خیلی دقت باید کرد که دیگر نیاز به تغییر نداشته باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۱۸


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان