امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 71:آیا هرگز از دیگران سوءاستفاده کرده ام ؟ از چه کسی و چگونه ؟
سواستفاده 

پاسخ
ابزار سوءاستفاده از دیگران نواقص اخلاقی است.هدف از سوءاستفاده رسیدن به اهدافی از پیش تعیین شده است به وسیله ی ترفندها،ناصادقی ها،زورگیری ونواقصی مثل خشم و عصبانیت،سوءاستفاده جنسی،سوءاستفاده از اعتماد دیگران،سوءاستفاده از منابع مالی_شرایط_جایگاه وموقعیت افراد،سوءاستفاده ازمحبت دیگران،سوءاستفاده از بیماری اعتیادم، سوءاستفاده از موقعیت در انجمن، استفاده ابزاری از اطلاعات انجمن ودرکل سوءاستفاده زمانی صورت می گیرد که به هرحال چه تاثیر منفی وچه تاثیر مثبت،رضایت طرف مقابل در ان نباشد
پاسخ
بله به واسطه بیماریم همیشه در حال سواستفاده از دیگران بودم                 از چه کسی : جواب در تراز نامه
چگونه : به صورت کلامی
روانی فیزیکی ( جنسی ) مالی عاطفی و احساسی
کسان : خانواده
همکاران همسایه دوست دختر رفقا و دوستان هم محله ای و فامیل همکلاسی و خدمتی رهجو و راهنما هم گروهی و اعضای انجمن 
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۰/۲۶، ۰۳:۰۴ عصر)admin.a نوشته است: سواستفاده 

بله غیر از سو استفاده های جنسی به واسطه ی بیماری اعتیاد دایم بدنبال سو استفاده های گوناگون بودم_از تمام افرادی که سر راهم قرار میگرفتند که غریبه و آشنا نمیشناخت_دروغ-مظلوم نمایی-ماسک خوب بودن زدن-ادای ادمهای محترم راد آووردن-دزدی برای تهیه مواد حالا هر چقدر هم اندک و برای یک وعده مصرف-فریبکاری-پیچوندن وووو
پاسخ
یکی ازعوارض وعلائم بیماری من لذت جوئی می باشد که مدام به خاطر رسیدن به آنچه  می خواهم باپیروی
ازامیال درونیم به طرق مختلف ازدیگران سوءاستفاده کرده ومی کنم.

اکثرا علیرغم میل باطنی وبه دلیل پیش روندگی بیماریم ازدیگران سوء استفاده کرده ام. 

من ازاعتماددوستانم ، پدرومادرم ،ازمحیط کارم جهت خریدوفروش ومصرف موادمخدر ، ازمنزل ومکانی که دراختیارم بود وبااستثمار دیگران ازطریق مظلوم نمائی سوء استفاده می کردم.
پاسخ
بله.
معمولا با کسانی ارتباط تنگاتنگ داشتم و بیشتر از کسانی سوءاستفاده کرده ام که در یک مجموعه بودیم یا زیرمجموعه ی من بوده اند.
از کسانیکه دادوستد مالی و یا مراودات کاری داشته ام.
و از کسانیکه رنجش داشته ام و ....

با زیر و رو کشیدن محاسبات مالی و ...
با سوءاستفاده از اعتماد و باورهاشون
سوءاستفاده از عشق و محبت شون
پاسخ
این سوال شخصی است و نیاز به نام افراد دارد ولی به صورت کلی _سوءاستفاده برای من یعنی رسیدن به نیت هایم بدون اینکه رضایت طرف مقابلم رادرنظربگیرم وحتی گاها بدون آگاه شدن طرف مقابل از سوءاستفاده هایم اینکارراانجام میدادم،که خوداین سوءاستفاده هایم بیشتر شباهت به یک سرقت معنوی داشت.
بله من از مهربانی،علاقه،عشق،محبت،دلسوزی،دوست داشتن ووابستگی نزدیکانم خصوصا کسانی که به من اعتماد داشتندبیشترین سوءاستفاده راکرده ام.
هرکجاکه رابطه ای یکطرفه داشته ام وفقط من نفع برده ام فعل سوءاستفاده کردن رخ داده است.
من از جنس مخالف همیشه سوءاستفاده کرده ام الالخصوص که طرفم نیازمالی داشته ویاکارش پیش من گیربوده ویاازاسرارونقطه ضعف هایش باخبربوده ام .
یکی ازدلایل سوءاستفاده کردنم ازدیگران اجباربه مصرف یکی از نواقصم درآن لحظه بوده است.وهدف من از سوءاستفاده هایی که کرده ام بیشترلذت طلبی ،زیاده خواهی، برطرف کردن عطش شهوتم، وشهوترانی کردن ،تاییدطلبی وگاهاسوءاستفاده ازموقعیت وامکانات طرف مقابلم بوده که همیشه بااستفاده از ناصادقی،زورگیری،عصبانی بودن،ایجادترس ووحشت،دروغگویی، وگاهامظلوم نمایی وخیلی اوقات هم خود رافردی قابل اعتماد،متعهد،کاری ومسئولیت پذیر نشان دادن وبااستفاده از ناآگاهی هاواستفاده از نقاط ضعف آنها انواع سوءاستفاده های اعتمادی ،مال،وجسمی راانجام میدادم.
درضمن مادونوع سوءاستفاده داریم 1_مستقیم و2_غیرمستقیم
که مامعمولابرای رسیدن به نیت هایمان از هر دوراه استفاده میکنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر12 ، حـمـیـد ، ناظر9
با سلام....
قطعا بخاطر وجود بیماری اعتیاد و نداشتن آگاهی از کرامت انسانی،سوءاستفاده هایی بوده و هست.
در گذشته از پدر و مادرم
کسانیکه به من اعتماد داشتن و من از اعتمادشان به شکلهای متفاوتی سوءاستفاده کردم.
سوءاستفاده ها شامل مالی ، جنسی ، احساسی ، عاطفی ، کاری ، مذهبی ، علمی و به هر شکلی که استفاده نادرست و غلط از هر چیزی که داشتم و دارم میشود.
وقتی صحبت از سوءاستفاده میشود فقط خودم میدانم که با نقشه قبلی بوده یا نا آگاهانه بوده آنهارا برای راهنمایم بازگو میکنم.

مثلا امروز از دانش برنامه سوءاستفاده میکنم تا جلب توجه کنم تا فرصت یک سوءاستفاده دیگر را فراهم کنم.

امروز بیشترین سوءاستفاده را از خودم میکنم از وقتم ، پولم ، انرژی خوب و احساس آرامشم یعنی اینها را درست مصرف نمیکنم بلکه اینهارا میسوزانم و از بین میبرم.
مثلا در دنیای مجازی از یک ارتباط ساده شروع میشود تا جایکه دیگر هیچ راهی بجز س.ک.س برایش نمیماند.
گاهی از نقصها و ضعفها و احساسات دیگران برای به کرسی نشاندن خودم سوءاستفاده میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر12 ، حـمـیـد ، ناظر9
بله اعتیادباعث شده بودازنواقص وضعفهای
دیگران کمک بگیرم تاازدیگران سواستفاده کنم
واین جزوسیستم زندگیم بودحتی ازخودم
جوانیم قدرتم پولم اعتماددیگران نسبت
بخودم چ مالی احساسی جنسی ویا....
من بخاطرطمع تنبلی اجباربمصرف وکلا
احساسات وباورهای معتادگونه
وخیابانی ازخانواده مذهب باقسم دروغ
ازهمکاران همکلاسیهاصاحب کا همسایه
موقعیتو...سواستفاده کرده ام
پاسخ
بخاطربیماریراعتیادبی مسیولیتی ووابستگی درتمام عمرازهرک شدوهرجاشدحتی ازخودم جنسیتم جوانیم خانواده دوستان نزدیکان گاهی ازکسانی ک نمیشناختم ویاشناختی ازمن نداشتندبخاطرتواناییم درکارازخداازقسم دروغ وخلاصه هرجاک شدوتوانستم بهرشکلی سواستفاده کردم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان