امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 10: درمورد اینکه یک نیروی برتر ا ز من مراقبت می کند ، و بر زندگی من اثر می گذار
سوال 10:  درمورد اینکه یک نیروی برتر ا ز من مراقبت می کند ، و بر زندگی من اثر می گذارد ، چه احساسی دارم ؟
پاسخ
احساس آرامش و تکیه گاه و دلگرمی . مطمئن تر زندگی می کنم و اظراب هایم کمتر شده است .

آرامش امروز برای من مفهومش تغییر کرده و درک امروز من از آرامش اقدام و عمل بدون تحت تاثیر بودن و حق گرفتن بدون خسارت زدن و اقدام و عمل با مشورت و مسئولیت پذیری و معقولانه تر زندگی کردن و با مشکلات آگاهانه و به درستی روبرو شدن است
پاسخ
وقتی به او نزدیک می شوم و از روی نواقص اخلاقی و کمبود هایم عمل نمی کنم احساس امنیت و ارامش می کنم و او را در زندگیم به عنوان قدرتمند ترین  حامی منبع می بینم احساس یتمی در قدم سوم احساس رفاقت در قدم پنجم
اکنون در قدم هفتم احساس پیوند خوردن را دارم و احساس می کنم که رابطه ام با او رشد کرده است و به من کمک می کند تا من با ارامش بر روی بهبودیم کار کنم و برای رفع کمبودهایم به من انرژی می دهد 
پاسخ
وقتی که من بر روی بهبودیم متمرکز باشم و به یاد خداهستم وتاثیرات
حضورش رامی بینم احساس اطمینان ،
اعتماد و ایمان درمن وجود دارد ومتعاقب آن احساس خوشایند زنده بودن ، عشق ، آزادی ، سرخوشی ،
شوروشعف ، دوست داشتن ودوست
داشته شدن ، احساس کسی بودن و
باخدا بودن درمن بوجود می آید .

من آزادانه نفس می کشم واحساس امنیت می کنم  وزمانی که کوله بارمشکلات رابه خداوند می سپارم احساس سبکی ورهایی می کنم .
پاسخ
قبلاتصورات غلطی د مورد نیروی برتر داشتم وفکر میکردم محدود کننده است و فقط خودم میتوانم از خوذم مراقبت کنم اما در طی کارکرد قدمها فهمیدم که خداوند از کودکی مراقب من بوده و هست و من باید غرور و منیت و خودخواهی را در زندگی کنار بگذارم تا او اراده اش را در مورد من انجام دهد، هنگام ترس به او پناه ببرم و بدانم با ترس و وحشت و کلیه نواقص را او از من خواهد گرفت، من نمیباید خودم و دیگران و نواقص و کمبودهایم را کنترل کنم و یک تابلوی ایست همیشه باید در دستم باشد تا هنگام کنترل کردن خودم را متوقف کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، Darush sistan
سلام
احساس آرامش وقتی که متوجه می شوی یک نفر همراهت است.ممکن است حضور فیزیکی نداشته باشد اما اطمینان حاصل می کنی که کسی کنارت حضور دارد یا کسی است که می تواند به تو کمک کند ودر زندگی ات اثر بگذارد و کمک کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، Mehran270
سوال 10:درمورد اینکه یک نیروی برتر ازمن مراقبت می کند،و بر زندگی من اثر می گذارد،چه احساسی دارم؟(قدم۷)
دیگر احساس بی قدرتی نمیکنم ، و تسلیم وارتر به مسیرم ادامه میدهم ،چرا که تکیه گاه محکمی دارم .
احساس حامی داشتن،احساس شهامت،امنیت داشتن، احساس آسودگی خیال، احساس توانمندشدن ، ....
این احساسات باعث شده که زور نزنم و فقط رو سهم خودم تمرکز کنم و مابقی را به آن نیرو بسپارم و از سر راه خداوند کنار روم .
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، حـمـیـد
امروز داخل مترو یک انسان دیدم، در حال رنج، از بیماری اعتیاد، تیراندازی مردم عادی، که به نوعی به اون می‌گفتند، تو خیلی وقت هست که مرگ رو تجربه کردی، جا باز کردم یه گوشه تکیه بده، برای آرامش خودم و او دعا کردم
خداوندا ما رو ببخش
پاسخ
کم بودقدرت ترس ازتنهایی همیشه باعث شده
ترسومنزوی وگوشه گیرباشم هرظلمی رادرحق خودم 
بکنم واجازه سواستفاده بدیگران راهم بدهم 
ولی امروزبخاطراینکه میدانم نیروی برتری هست که مراقب
من وزندگیم هست احساس وجدشادی وانسانیت 
میکنم
پاسخ
هیچ احساسی بهتروغنی ترازاین نیست که امروزمن احساس میکنم نیرووقدرتی مراقب من وزندگیمه ومن دیگرتنهانیستم همه عمرترس ازتنهایی ودردتتهایی روح وروانم رانابودکردوازدرون تهی بودم اماامروزمیدانم نیرووقدرتی مراقب ومواظب همه زندگیمه وترس تنهایی وندارم واین بزرگترین موهبته برای من
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان