امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 13 : آیا باور دارم که نیروی برتر من کمبودهای مرا بطرف می کند با مرا از شر اینکه
سوال 13 : آیا باور دارم که نیروی برتر من کمبودهای مرا بطرف می کند با مرا از شر اینکه به اجبار از روی آنها عمل کنم رهایی خواهد بخشید ؟ آیا باور دارم در نتیجه کارکرد این قدم به انسان برتری تبدیل خواهد شد ؟
پاسخ
بله باور دارم چون از ابتدای پاکیم تا حالا خداوند کارهای زیادی برام انجام داده.خداوند کمبودهای مرا برطرف میکند اگر از او بخواهم و فروتن باشم واز سرراه خداوند کنار برم .تنها مانع من هستم

وقتی براساس نواقصم عمل نکنم و فضیلتهامو جایگزین کنم مسلما انسان بهتری خواهم بود
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11
بله ایمان دارم همانطور که وسوسه وحشتناک مواد مخدر را از من گرفت و به مرور در طول بهبودی از اجبار مصرف به بعضی از نواقصم رهایی پیدا کردم به من کمک خواهد کرد تا از روی کمبودهایم عمل نکنم
پیام سوال : هرچقدر من در زندگی ام کمتر از روی کمبودهایم عمل کنم و این کمبودها و نواقصم را رها کنم خداوند چیز بهتری به من هدیه خواهد کرد و به من کمک می کند تا به انسان بهتری تبدیل شوم ( منظور از بهتر شدن بهتر از دیگران نیست بلکه بهتر شدن از خودم است )و نکته مهم این است که من چقدر به نیروی برترم اعتماد دارم
چقدر باور دارم که اگر سرراه او قرار نگیرم زندگیم بهتر خواهد شد ایا می خواهم از شر وسوسه ها و خود مشغولی ها و درگیرهای کله ام رهایی پیدا کنم و در کشمکش نباشم اگر این مال حرام را نخورم و یا از لذت این رابطه ناسالم بگذرم چه خواهد شد و خداوند چه چیزی به من می دهد و من چگونه انسانی خواهم بود ( رضایت و ارامش )
پاسخ
بله: قلبا به این باور رسیده ام و با
شواهدی که در حین کارکرد قدمها
دیده ام وتغییراتی که کرده ام و هر 
روز هم شاهد قسمتهایی از این باور،
رشد، تغییر و رهایی هستم و با تقویت
روند ایمان آوری و با تمایل وروشن بینی
وایمان واعتمادی که به نیروی برترم دارم
حتما این اتفاق هم باکارکرداین قدم برایم
خواهدافتاد...

اگر سه اصل روحانی ایمان و اعتماد
وتسلیم ، را در این قدم باور نداشته 
باشم ، دراصل هیچکاری برای نقایص
و کمبودهایم نکرده ام..

فقط برای امروز ، ایمان دارم که
با کارکرد این قدم روز به روز بهتر
خواهم شدوهرآنچه که به صلاحم باشد
ویالیاقتش راداشته باشم حتما بمن داده
خواهدشد..!!
پاسخ
بله کاملا باور دارم که تنها اوست که توانسته مرا پاک نگهدارد میتواند کلیه نواقص و کمبودهای اخلاقی من را برطرف کند و مرا از اینکه به اجبار از روی آنها رفتار کنم رهایی بخشد بله در نتیجه کار کردن روی این قدم و اجرای آن به انسانی بهتر و کاملتر تبدیل خواهم شد زیرا خواست و اراده خداوند هم این است زیرا تنها او میداند و میتواند و من عاجز و تسلیم خواست و اراده او هستم و عاجزانه و فروتنانه با کمال ایمان و اعتماد از او میخواهم که کمبودهای مرا برطرف کند
پاسخ
ما به این باور رسیدیم که تنها خداوند بدانگونه که اورا درک کردیم قدرت ان را دارد که کمبودهای اخلاقی مارا برطرف کند واطمینان داشته باشیم وهرگاه خود صلاح بداند این کار انجام خواهد یافت یک چنین ایمانی مرحله ای است فراسوی درک وخواست شخصی مان در مورد انچه که احتیاج داریم ویا تصور می کنیم که لازم داریم
پاسخ
سلام

-آیا باور دارم که نیروی برتر من کمبودهای مرا بطرف می کند با مرا از شر اینکه به اجبار از روی آنها عمل کنم رهایی خواهد بخشید ؟
بله-همان گونه که به من در شرایط سخت قطع مصرف کمک کرد وتوانست  وسوسه مصرف مواد مخدر را از من بگیرد این کار را نیز می تواند انجام دهد.
-آیا باور دارم در نتیجه کارکرد این قدم به انسان برتری تبدیل خواهد شد ؟
قطعا بله-همه قدم ها در راستای جلا دادن افکار و روح آشفته من هستند
پاسخ
 سپاس شده توسط Mehran270
بله  باوردارم همان نیرویی که تامروزمراقب من بوده
وکمک کرده وسوسه ام ازبین برود
وسالهابدون وسوسه وپاک زندگی کنم میتواندوقادر
است نقصهاوکمبودهای مراهم بهمان شکل 
مرتفع کند
پاسخ
بله باوردارم ودرطی این سالهای پاکی این امربطورنسبی محقق شده نیرویی که توانست وسوسه کمرشکن مصرف راازمن بگیردوبدرخواست کمکم پاسخ دادمیتواندهرکمبودیوجبران کندودراین باره حق انتخواب بمن داده شدتابتوانم بااستفاده ازاصول روحانی ازروی وسوسه واجبارعمل نکنم وبهترین خودم باشم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان