امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خدمت خوش‌آمدگویی
خدمت خوش‌آمدگویی

کلیه نظرات ارائه شده در این تالار نظر شخصی اعضا بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد
اگه در جلسه آقایان خانمی ان ایی دم درجلسه اصرار کرد که نیاز به شرکت در یک جلسه دارم وهیچ جلسه ای در دسترس نیست ونیاز به مشارکت دارم اگه مسارکت نکنم خودمو میکشم وتمام صورتش کبود از کتک بود شما چه میکنید؟اگه نماینده گروه به او اجازه ورود داد آیا این کارش صحیح است؟ وهمینطوربالعکس درجلسه خانمها.
پاسخ
قلب خدمت و خدمات ما در قدم 12 و سنت 5 فقط فقط بدلیل پیام رسانی به معتاد در حال عذاب و خوش آمدگویی به تازه واردین میباشد، چیزی است که باعث میشود من همیشه در نقطه عجز و تسلیمم باقی بمانم.
پاسخ
خدمت خوش آمد گویی خدمتی است بسیار تاثیر گذارنده و جذب کننده
وقتی با آغوش گرفتن یا خوشآمد گویی عضو تازه واردی را به درون جلسه یا کارگاه یا همایش دعوت میکنیم داریم عشق بلاعوضی را که اعضای  انجمن به ما انتقال داده امد را به دیگران انتقال میدهیم و بهتر این است که فرد خوش آمد گو لباس مناسب و خوش بو بر تن داشته باشد و با رویی گشاده و خوش خلق و اخلاق دیگر اعضارا به درون محیط بهبودی دعوت کند.
پاسخ
خوش امدگویه جلسه بهبودی یاکارگاهی یاهمایش وظیفه خیلی سنگینی به عهدش هستش چرافردخوش امدگوبااغوش گرفتن وخوش امدگفتن به یک تازه واردعشق بلاعوضی راکه اعضابماانتقال دادندبه دیگران انتقال میدهدفردخوش امدگوبهتره خوش روباشه تابتوانه باروگشاده وخندان تازه واردروبه جلسه دعوت کنه.
پاسخ
سلام
خوش آمدگو صف اول سنت ۵ در گروه است.عضو در موقع ورود به جلسات اولین کسی به او برخورد می کند خوش آمد گو است و این برخورد ممکن است باعث جذب عضو شود.البته باید یک سری آموزش ها به اعضاء داده شود تا زمانی که کسانی درب جلسات می آیند و سوالاتی برایشان پیش می آید بتواند درباره ان توضیح داده یا نماینده خدماتی گروه را خبر کند.
پاسخ
خوش آمد گویی ونحوه اجرا، برخورد مناسب، چهره شاد ولبخند خدمتگزار تا سالها در خاطره ماها میمونه، ولی باعین حال خوش آمد گو باید عضو آگاهی باشه که بتواند در شرایط متفاوت ویا با ورود افراد غیر معتاد عکس العمل وپیشنهادات بموقع وبجایی بده که باعث بجا موندن خاطره بد نشه، اصول را هم رعایت کرده باشه، واگه افراد غیر معتاد با اصرار وارد شدن هوشمندانه به گرداننده بگه جلسه را باز اعلام کنه.
پاسخ
 سپاس شده توسط حوریا ___Bu ، سالار44 ، omed44 ، فریبرز۶۵ ، حسین یاری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان