امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 9:آیا خسارت مالی به کسی زده ام که نخواهم آن را جبران کنم ؟ اگر این خسارت را جبرا
خیر،من بایدجبران خسارت بکنم وحق باید به صاحبش برسد.
جبران خسارت باعث میشودفقط برای امروز وباهدف وبرنامه ریزی وحساب وکتاب زندگی کنیم ودیگرباری به هرجهت نباشیم آسوده خاطروخوشحال باشیم برکت زندگیمان بیشترخواهدشد چون هروقت درست زندگی کنیم ومدیون کسی نباشیم لنگ هم نخواهیم زد وازخودگذشتگی وایثاروخویشتن پذیری راتجربه خواهیم کردقوی خواهیم شدوعزت نفس پیداخواهیم کرد احساس بی نیازی درما ایجادشده وقانع بودن راتجربه میکنیم قدرداشته هایمان راخواهیم دانست و ترسهایمان برای جبران خسارت ازبین خواهدرفت وبه آرامش ورهایی خواهیم رسید.
امامادراین قدم فقط بایدلیست کنیم وفهرست کسانی راکه تمایلی برای جبران خسارت کردن ازآنهارانداریم بنویسیم مهم این است که هرنوع وبه هرمقدارکه خسارت زده ایم رابایدبنویسیم ماباکمک خداوندوراهنمایمان برای جبران خسارت درقدم9برنامه ریزی خواهیم کرد.
برای نوشتن نام این افراد درفهرستمان حتمابایددعاکنیم وازخداوندبخواهیم تا تمایل این کار رابرایمان ایجادکند.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، shapor z ، ناظر11 ، ssaeedg ، ناظر9

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 9:آیا خسارت مالی به کسی زده ام که نخواهم آن را جبران کنم ؟ اگر این خسارت را جبرا - توسط داراب م - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶، ۰۷:۵۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان