امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۶ : چگونه بین نیاز خود به چرخش و استمرار تعادل برقرار میکنیم ؟نحوه آموزش دادن حم
سوال ۶ : چگونه بین نیاز خود به چرخش و استمرار تعادل برقرار میکنیم ؟نحوه آموزش دادن حمایت و راهنمایی کردن ما چگونه است؟ آیا ما ترجیح می دهیم که یک پست خدماتی بلاتصدی باقی بماند به جای اینکه عضوی را انتخاب کنیم که شرایط آن خدمت را ندارد؟
پاسخ
استمرار در خدمت بمنزله آن است که فراموش نکنیم که یک معتاد در حال بهبودی بوده و نیاز به شرکت مرتب در جلسات وانجمن دارم . و به همان نسبت تا مادامی که در حال بهبودی و یک عضوانجمن می باشم موظف هستم در ازای دین خود نسبت به انجمن خدمت نمایم و در قبال انجام دادن یک خدمت فکر نکنم که بدهی من تمام شده است . ولی می بایست در خدماتم اصل چرخش را نیز رعایت کنم و در خدمات خودم را چهره نکنم واگر احساس می کنم کسانی هستند که از من بهتر می توانند خدمت کنند فرصت خدمت بدهم . نحوه ی آموزش آنها گرفتن گزارش شفاف و تراز گروه و ساختار از خدماتی که ارائه می گردد می باشد که اگر در خدمات از مسیر اصلی خارج شده ایم با ارائه پیشنهادات سازنده و انتقاد سازنده به مسیر اصلی بازگردیم و در بعضی مواقع به خدمت گزاران مان اختیاراتی نیز واگذار نمائیم . در زمانی که جهت ارائه خدمات اعضاءیی که از توانایی لازم جهت انجام خدمات ندارند خدمت بلاتصدی را عضو دیگری از گروه یا سختار که در اساسنامه انجام خدمات بلاتصدی تعریف شده باشند انجام می دهد تا خدمتگزار نانگاه آسیب بیشتری به انجمن می رساند . Heart Heart Heart Heart
پاسخ
به واسطه تراز و مشورت وابستگي وعادت ماهيت بيماري منه زماني كه تراز شخصي را و خدمتي را مرتبا از خودم داشته باشم متوجه سهم
و نقش خودم در روند بهبودي و ديدن بيماري و احساس مالكيتم را بهتر مشاهده ميكنم
وقتي احساس كنم كه فكر ميكنم اگر نباشم در اين بدنه آن بدنه از بين خواهد رفت دقيقا زماني است كه بايد كنار بكشم ان اي شايد به نيروي
انساني نياز داشته باشد اما من همه نيروي انساني او نيستم بدونه من هم ان اي به راهش ادامه ميده هر جا كه احساس كردم كه در حال ستاره
شدن هستم كنار ميكشم
بين نياز من و اصل چرخش يك مرز باريكي و حساس به نام بهبودي وجود دارد و هرگاه متوجه به خطر افتادن آن شدم بايد چرخش رو رعايت
كنم هر گاه متوجه حكومت كردن و حس قدرت طلبي بهم دست داد بايد كنار بكشم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان