امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۷ : این سنت چگونه کمک می‌کند تا گمنامی را درک کنم؟ گمنامی چگونه کمک می کند تا ای
سوال ۷ : این سنت چگونه کمک می‌کند تا گمنامی را درک کنم؟ گمنامی چگونه کمک می کند تا این سنت را درک کنم ؟چگونه گمنامی را تحت شرایط این سنت به کار می‌گیرم؟
پاسخ
کمک می کند که گمنامی شخصی را حفظ کنم و بتوانم از كل اصول انجمن حرف بزنم و N.A را در نظر بگیرم . گمنامی کمک می کند که این سنت را با هدف انجمن دنبال کنم و بتوانم پیام خود را با حفظ كامل گمنامی برسانم تا انجمن را زیر سوال نبرم - و اینکه چهره مناسب داشته باشم تا بتوانم انجمن را به خوبی اطلاع رسانی کنم و این سنت به من می کند که در مسائل خارج از انجمن دخالتی نکنم و فقط به فکر هدف انجمن باشم و آن را دنبال نکنم Heart Heart
پاسخ
عقاید خود رابا استفاده از ابزار تحت عنوان احساس بیان نمیکنم ، در مجامع وقتی عقیده ای از من بعنوان یک انجمنی میخواهند شفاف در رابطه با
سنت پنجم صحبت میکنم ، در تراز گروهی و یا جلسات اداری اگر مشکلی هست بیان میکنم ، مهمترین قسمت این هست که خود را مکلف به رعایت
سنتهای انجمن میکنم.سعی میکنم در جلسه عقاید و نظراتم راجب به مسایل خارجی را بیان نکنم وحفظ گمنامی خودم دراین خصوص را رعایت کنم اظهار
نظر و ابراز عقیده در مورد مسائل خارجی نکردن... مشکات را در جلسات اداری گفتن و دنبال کردن هدف اصلی....اصول روحانی سنت ده را در گفتار و
رفتار خودم پیاده کردن
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان