امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8. تحت چه شرايطي قابل پذيرش است كه يك سازمان خارجي نام na را بر روي محصولات، بروشور ي
8. تحت چه شرايطي قابل پذيرش است كه يك سازمان خارجي نام na را بر روي محصولات، بروشور يا وبسايت خود درج كند؟ در چه اوقاتي اين كار نامناسب است؟ اگر سازماني از نام ما استفاده نامناسب كرد، وظيفه ما چيست؟
پاسخ
در هیچ شرایط در هیچ زمانی ما نمی توانیم نام واعتبار N.A را به عاریت بدهیم که با این کار باعث می شویم سنت ۵ پیام رسانی به استقلال گروه - اتحاد گروه ها - وجدان گروه به خطر بی افتد . با اطلاع رسانی کامل در گروه ها - گذاشتن کارگاه های آموزشی و توجیه کردن افراد از این کار جلوگیری کنیم و به آن سازمان با اطلاعات کافی توسط کمیته اطلاع رسانی خود متذکر شویم که ما به هیچ سازمانی وابسته نیستیم و هیچ کدام را رد یا تائید نمی کنیم Heart Heart Heart Heart
پاسخ
کمک میکندازمسایلی که بهبودی من رامخاطره میاندازددوری کنم مسایلی مانندمالی ملکی وشهرت هرگاه احساس کردم درخدمات زیاده روی میکنم. ودارم شخصیت میشم خودموکنارکشیدم واصل چرخش رارعایت کردم این سنت بایاداوری واموزش روابط بدون وابستگی درسطح گروه,شخص وساختارخدماتی وبه اجرادراوردن این سنت درهرلایه ی خدماتی کمک میکندکه ماگمنامی رادرک کنیم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان