امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 3: درک من از نیروی برتر از هنگامی که به NA پیوستم ، چگونه تغییر کرده است ؟
 سوال 3: درک من از نیروی برتر از هنگامی که به NA  پیوستم ، چگونه تغییر کرده است ؟ 
پاسخ
دیگرترسی ازخداوندندارم،درک امروز من ازفهم وآگاهی هایی که در پروسه کارکردقدمهاوانتقال آنهاپیدا کرده ام سرچشمه میگیرد.زمانیکه پذیرفتم بیمارم وعاجز ودست ازتظاهربه دانایی وتوانایی برداشتم خودخواهی وخودمحوری هایم راکنارگذاشتم چقدر زیبا دریچه افکارم بازشدوتوانستم این تغییرات راباروح وروانم احساس کنم.
چقدرزیباومهربان است این نیروی برترم، بارهامرانجات داده است ومرابه راه راست هدایت کرده است وتمایل وفرصت جبران اشتباهات وخطاهاوخساراتی راکه زده ام رابمن داده است وباکارکردن این قدمهاویادگرفتن مشورت کردن،قدرت تشخیص وحق انتخاب پیداکرده ام.
نیروی برترم کمکم کرده تانواقصم به مرور ازبین برود وبجایشان نیروی عشق وخدمت راجایگزین کرده است.
روندایمان آوریم راروزبه روزبا نشانه ها وپیامهایی که میدهد درمن قویترمیکند و کمکم کرده تابتوانم اعتمادکرده وهمه چیزرابه اوبسپارم درصورتی که درگذشته فقط درمواقع خطر،سختی هاومشکلات بیادخداوند میفتادم.
حال بواسطه کارکرداین قدمهاتاحدودی پی به درک واقعیت های زندگی واراده خداوندبرده ام ورشد این درک وفهم من بستگی به تلاش وتمایل وکسب آگاهی های من داردکه چقدراصول روحانی راتمرین واجراکنم.
رابطه من بانیروی برترم دیگرازروی ترس نیست بلکه کاملأغریزی شده وبه صورت نیاز درآمده است ولحظه به لحظه درحال رشدوتکامل است.
روندایمان آوری درمن شکل گرفته وبا کارکردن هرقدم پرمحتوی ترمیشود، باز بودن دریچه افکارم عمیق ترشده وکمک میکندازهرچیزی پیام خداوندرابگیرم.
باور وایمان واعتمادم به اوبیشترشده وپذیرشم برای جاری شدن خواست واراده اودرزندگیم بهترشده،من امروز درک کرده ام که نیروی برتر هم به مانند عشق نیاز به مراقبت دارد
پاسخ
قبل از آشنایی با فرایند روحانی انجمن دیدگاه‌های مبهمی از خداوند داشتم اما بعد از ورود این درک فرو ریخت و دوره و شکل جدیدی را آغاز کرد، حتی در بدو ورود صفاتی را که خود برداشت کرده بودم (جبار، ستمگر و ...) مرا بی‌انگیزه کرده بود اما باورهای قدیمی من در قدم دوم شکسته شد و مرحله‌ی جدیدی از ایمان آوری به واسطه‌ی برگشت سلامت عقل در من آغاز شد.

رفتارها و نقايص من مانع وضوح و روشنی صفات خداوند شده بود. با سلسله مراحل رشد و کنار رفتن لایه‌های ضعف و افکار بیمارگونه درک مناسب‌تری از او یافتم و احساس نیاز نسبت به او در من تشدید شد.

در هر کجای قدم‌ها که درک من از خدا یکنواخت شد متوجه شدم که از نظر روحانی رشد نکردم پس مداومت و ممارست ورزیدم و قدم‌ها را چندین بار مرور کردم تا به ذات قدم‌ها که اتصال من با نیروی عاشق و مهربان بود پی بردم و امروز سعی در رابطه آگاهانه با خداوند را دارم و فقط جویای آگاهی از اراده‌ی او برای خود و قدرت اجراییش می‌باشم.
پاسخ
زمانی که در قدم های سوم دهم یازدهم را کار کردم یک فرایندی را که باید دنبال میکردم کردم واین باعث شد درک من هم تغیر کند ورزیدم واین قدم را چندین بار کار کردم تا به ذات قدم ها که اتصال من با نیروی برتر را دارم و فقط جویای اگاهی از ارادی او برای خود وقدر ت اجرایش می باشم
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۰/۲۹، ۰۹:۲۷ عصر)admin.a نوشته است:  سوال 3: درک من از نیروی برتر از هنگامی که به NA  پیوستم ، چگونه تغییر کرده است ؟ 
در رفتاروگفتار و کردار،مثبت اندیش و واقع بین باشیم و ازمنفی گرایی دوری کنیم و این را باید بدانیم که نیروی برتر ما امکان زندگی کردن را به ما میدهد
و هرگز جلوی پیشرفت ما را دربهبودی و زندگی شخصی نمیگیرد
وخود ما هستیم که با انجام دادن سهم و حرکت خود با چشم باز وعملکرد درست
درکنار دیگران با صداقت وتواضع و بخشش باصلح زندگی میکنیم
پاسخ
سلام
من همیشه به یک نوع فکر نمی کنم و عملکردهای من هم متفاوت هستند.به همین نسبت درک من از نیروی برتر همیشه در حال تغییر است.زمان ورود اولیه به جلسات دیدن اعضاء کافی بود.بعد از مدتی با صحبت و مشارکت بود و حال تغییرات جدید تر و درک جدید تر.
پاسخ
سلام

-بله- قطع نظر از مدت زمانی که به انجمن وارد شده ام از زمانی که من درکی از نیرویی برتر نداشتم ونمی دانستم این چیست تا به امروز که گاهی با این نیرو خلوت می نمایم و از احساس و افکارم برایش مشارکت می کنم کلی تغییر کرده است...
پاسخ
درکم به ارامی وهمراه باافت وخیزوکم وزیادشدن تغییرکردوهمواره
یکنواخت نبودبابکارگیری اصول برنامه
قدمهاوسنتهاودیدن اثارونتایج ان درکم ازشک وتردیدی که هنگام
ورودبه برنامه داشتم تبدیل به امیدوباوروارام ارام
تبدیل به ایمان به نیرویی برتروکارامدتردرزندگیم واعتمادواعتقادبه
کارابودن این نیرودرزندگی تغیی کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی
درک من عمیق تر شده دیگه با کوچک ترین اشتباه نمیرم پشت سرمم نگاه نکنم...میدونم با هر اشتباهی منو میپذیره
درکم عمیق تر شده چون فهمیدم قوانینش رو نمیشه دور زد ...هر عملی عکس العملی داره
خواست خداوند همیشه برا من خیره...تمام اتفاقاتی که برای من رخ میده خیر اون پشتشه...حتی بدترین اون ها
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان