امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6. توقع دارم پولي كه در سبد مياندازم به چه نحوي خرج شود؟ چگونه بر تصميماتي كه در مورد
6. توقع دارم پولي كه در سبد مياندازم به چه نحوي خرج شود؟ چگونه بر تصميماتي كه در مورد هزينه كردن اين پول گرفته ميشود، تاثير مي گذارم يا از آن مطلع مي شوم؟
پاسخ
مسئولانه باشد.وجدان دارباشد.اولویتهادرنظرگرفته بشودمثل اجاره مکان نشریات وچیپ وسکه.
پاسخ
بخش کوچکی از سنت هفتم پوله اما بخشی از سنت هفتم رها شدنه یعنی اگه من پولی به سبد میاندازم درگیرش نشم که کجا میره ؟ چطوری خرج میشه ؟ ( پیام ما امید - وعده ما آزادی ) این آزادی که برنامه ما ازش صحبت میکنه یعنی من یاد میگیرم به کاری که به من مربوط نیست سرک نکشم و از قید و بند ها رها میشوم .. اما در تصمیم گیریها خیلی جدی هستم چه در گروه برای مسائل مالی و چون در بخشهایی از ساختار خدماتی خدمت داشتم و دارم گزارشات مالی رو همیشه بررسی میکنم و در صورت اشکال حتما پیگیری میکنم ..
البته اگر در گروه برای مسائل مالی اضافه بر روال عادی تصمیمی گرفته بشه و من هم به ضلاح گروه بدانم حتما رای مثبت میدم ، امـا بدون استثنا به اندازه سهم خودم از تصمیمی که گرفتم مبلغی اضافه تر از همیشه به سبد کمک میکنم ..
پاسخ
ما بجز اجرای سنت پنجم در خرجکرد منابع مالی هدف دیگری نداریم
اما راههایی وجود دارد تا از منابعمان به بهترین شکل بهرهمند شویم?
☑️برنامه ریزی و الویت بندی بندی
☑️بودجه بندی و تخصیص منابع
☑️خرجکرد و گزارش دهی
☑️گرفتن بازخورد و ارزیابی
ما به همراه اعانه پول منابع دیگری نیز می‌بخشیم ایده ،نفر و وجدان و از این طریق بر نحوه خرجکرد منابع مطلع میشوم و بر روی آن تاثیر خواهم گذاشت
و همچنین از طریق گزارش گیری از خدمتگذاران مورد اعتماد از نحوه خرجکرد آن مطلع میشوم و نظارت میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر6
. توقع دارم پولي كه در سبد مياندازم به چه نحوي خرج شود؟ چگونه بر تصميماتي كه در مورد هزينه كردن اين پول گرفته ميشود، تاثير مي گذارم يا از آن مطلع مي شوم؟
در راستای هدف اصلی و برای توسعه پیام .
توقع دارم مسؤلانه خرج شود.
ما چگونگی تخصیص منابع مالی را نیز به خدمتگزاران مورد اعتمادمان تفویض میدهیم، اما در همان حال با پیگیری گزارش ها و پاسخگویی مناسب و دادن ایده و شرکت در صحن های تصمیم گیری و کمک به شکل گیری وجدان های مؤثر، بر تأثیرگذاری خود تا هزینه کردن مسؤلانه پول سهم خودرا انجام میدهیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6
امروزه در شرایط کنونی نمیتوان توقع داشت امامیشودکاری انجام دادنش را سواستفاده مالی از انجمن نشودکارخدماتی نیازبه منابع مالی دارد همه ماازشرایط پیام رسانی غافل نیستیم به هرحال اگر کسی برای اولین باربیایدمتوجه میشودگرچه تصمیمات انجمن خود یک پیام است باید همیشه بروزباشیم تا آسیبهای در راه را کمترکنیم نباید به اندازه داشته هامون حرکت کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6
سلام

-توقع دارم پولي كه در سبد مي اندازم به چه نحوي خرج شود؟
در راستای پیام انجمن و رساندن پیام انجمن
--چگونه بر تصميماتي كه در مورد هزينه كردن اين پول گرفته مي شود، تاثير مي گذارم يا از آن مطلع مي شوم؟
گزارشات خدماتی ویا گاها دغدغه بعضی اعضاء که در مورد سبد هفت اعلام می نمایند
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان