امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. اعانه من نسبت به سال اول چه تفاوتي دارد؟ آيا بيشتر يا كمتر از زماني كه در جلسات بي
4. اعانه من نسبت به سال اول چه تفاوتي دارد؟ آيا بيشتر يا كمتر از زماني كه در جلسات بيشتري شركت ميكردم اعانه مي كنم؟ آيا به همان اندازه كه تازه واردان در جلسه كمك ميكند اعانه نمي نمايم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر6
به مرورفهم من ازقدمهاوسنتهاتغییرپیدامیکندومن هرروزدرحال یادگیری ورشدهستم من امروزسهم بیشتری ازخدمات واعانه درانجمن دارم یکی ازعلائم قدیمی بودن باربیشتری به دوش بکشدهمان طورکه دراولین خدمت درحدخوش امدگوئی قبول کردم امروزدرسطحNAدرکل بایدخدمت قبول کنم به صورت وجداندارباشدهمزمان باپاکی بایدخدمات بیشتری ارائه کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر11 ، حوریا ___Bu ، ناظر6 ، ناظر۳
الف)
امروز در حین اعانه کردن
☑️در گروه نیز خدمت میکنم
☑️در دسترس دیگر اعضا هستم
☑️نشریات خریداری کرده و گاهی  آنرا به تازه واردان اهدا میکنم
☑️در ساختار و بدنه های خدماتی خدمت میکنم
☑️تجربه ،نیرو و امید خود را به مشارکت می‌گذارم.
ب)
بعنوان عضو معتادان گمنام اعانه من با مسوولیتم بعنوان عضو گروه بایست متناسب باشد اینکه کمتر شرکت میکنم دلیلی بر این نیست که اعانه کمتری بایست بدهم بلکه تعریف و بودجه بندی میکنم  که مثلا در ماه چه مقدار اعانه میتوانم بدهم و انرا در تعداد جلساتی که شرکت میکنم تقسیم میکنم.
ج)
بله
این باور اشتباهی است که من دیگر سهم خود رافقط از طریق انداختن پول انجام می‌دهم و یا امروز رهجوهای زیادی دارم و دیگر نیاز نیست پول در سبد بیاندازم
سهم منصفانه ما هم مشارکت معنوی است و هم مادی ،هم پول در سبد انداختن و هم حمایت از دیگر اعضا و تازه واردین.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، ناظر6 ، ناظر9 ، ناظر۳
بله تفاوت دارد چون در اوایل دیگران به ماطریقه اعانه کردن رابه مایاددادندتامابتوانیم حرکتی نورایادبگیریم درادامه موفق شدیم در خدمات شرکت کنیم وازمزایای اعانه بهره مند شویم مهم این بود شرکت در جلسات را ادامه دادیم ودرهربارشرکت منظم آگاهی بیشتری پیداکردیم امروزه با دریافت پیام انجمن که تازه واردان ازهمه مهمترندکمک یک معادله معتاددیگرادامه داردوبایدسهم خودراازاعانه در بیاوریم مهم اینست ماچطورمیتوانیم مفهوم اعانه را درک کنیم تا تازه واردان درامان بمانند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر9 ، ناظر۳
سلام

- قطعا همان گونه که تفکرات من نسبت به دنیای اطراف تغییر کرده از این لحاظ هم تغییراتی داشته ام وحال کمک می نمایم اما مسلما زمانی که خودم را در شرایط بی ثبات اقتصادی باشم سعی می نمایم با حمایت های دیگر این کار را انجام دهم...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، ناظر10 ، ناظر۳
سلام 
خیلی تغییر داشته و شاید چند برابر شده
وشاید کمی باور کردنی نباشد هروقت بیشتر حمایت میکنم رزق روزیم بیشتر شده و یا شاید حالم بهتر شده و یا اتفاق خوب در زندگیم افتاده 
و من امروز این آگاهی رو دارم که تمام این پول در مسیر رساندن پیام برنامه هزینه میشه به همین خاطر با سخاوت بیشتری به همدردانم کمک میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان