امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. چگونه تصميم ميگيرم تا چه مبلغي به na كنم؟ آيا براي آن برنامه ريزي و بودجه بندي مي
3. چگونه تصميم ميگيرم تا چه مبلغي به na كنم؟ آيا براي آن برنامه ريزي و بودجه بندي مي كنم يا هميشه مبلغي مشخص اعانه مي كنم؟ آيا در همه جلساتي كه شركت ميكنم اعانه مي نمايم؟ آيا به روش هاي ديگر نيز كمك مي كنم؟
پاسخ
چگونه تصمیم میگیرمچه مبلغی بهnaاعانه کنم
پاسخ
من دین زیادی به NA دارم . اگر بخواهم هزینه هایی که در زمان مصرف داشتم رو با الان مقایسه کنم باید کل وجودمو براش هزینه کنم اما از نظر مالی حد اقل مبلغی رو ماهیانه برای سبددر نظر گرفتم که مشخصه و طبق روال روزمره انجام میدم . اما یک روش دیگه ام چون من در زندان پیامو گرفتم و نشریات در آن زمان به من کمک زیادی کرد و حالا هم خدمتگزار  H&I هستم و بعضا به مراکز درمانی و مراکز اقامتی که از طرف ناحیه تایید شده و پیامرسانی میشه سرکشی میکنم فصل نامه پیام بهبودی و راه مشترک رو از نشریات تهیه میکنم و میبرم تا مسئولین مراکز بین همدردامون توزیع کنند ...
پاسخ
بیشترین فایده ای که گروه ازاعانه مامیبردتقدیم عشق انرزی زمان خلاقیت تجربه تعهدمسئولیت پذیری درNAگمنامی پول ماخودرادربرابرنفوذخارجی حمایت کنیم.رهایی خودرانبایدباپول مقایسه کنیم. چون نمیتوانیم قیمت بگذاریم هرنوع خدمتی درNAاعانه محسوب میشودخدمت بالاتروپایین ترنداریم سخاوت وپول فقط اصول روحانی نیست امروزبستگی به جیبم داردروزانه مبلغی رادرحدتوانم درنظرمیگیرم ماخدای عشق محبت سخاوت صداقت بردباری واساس وبنای زندگی خودقرارندهیم.
پاسخ
از طریق مشورت با راهنما و ارزیابی خود
البته خود شخص میتواند تصمیم بگیرد که چگونه و چه مقدار کمک کند،ما گاهی از طریق مقدار و نوع اعانه شکرگذاری خود را نشان می‌دهیم
ب)
سعی من باید این باشد که همیشه پول ارزشمند خود را اعانه کنیم نه پول پاره و یا بدون استفاده
ج)
بله سهم منصفانه خود را اعانه میکنم و مطمئن هستم که اعانه من به na است و نه گروه یا شخص خاص
د)
☑️از طریق خدمت در گروه
☑️تمیز کردن فضا و محیط جلسه
☑️همراهی یک عضو به جلسه و بالعکس
☑️مشارکت تجربه ،نیرو و امید
☑️خدمت در بدنه و ساختار خدماتی
پاسخ
سلام

-چگونه تصميم مي گيرم تا چه مبلغي به na كنم؟
 هر زمان در توانم باشد
--آيا براي آن برنامه ريزي و بودجه بندي مي كنم يا هميشه مبلغي مشخص اعانه مي كنم؟
بر اساس شرایط مالی ام تصمیم می گیرم
--آيا در همه جلساتي كه شركت ميكنم اعانه مي نمايم؟
معمولا بله
--آيا به روش هاي ديگر نيز كمك مي كنم؟
بله- تجربه دادم- هدیه نشریات و...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان