امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. آیا می‌خواهم هرگز درباره اعتیاد یا بهبودی در حضور عموم مشارکت کنم؟ آیا هرگز سعی کر
5. آیا می‌خواهم هرگز درباره اعتیاد یا بهبودی در حضور عموم مشارکت کنم؟ آیا هرگز سعی کرده ام تا برای NA در جامعه تبلیغ کنم؟ چگونه میتوانم با حفظ گمنامی شخصی خود درباره اعتیاد یا بهبودی صحبت کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، حمید65
پیام ماقدرتمنداست رشدNAپیام ماراثابت میکندهربارکه مادرجامعه حضورپیدامیکنیم یعنی درگیرروابطعمومی هستیم فقط یادمان باشدمازخودمان تعریف یامعرفی نمیکنیم همه مابه عنوان یک عضوروابط عمومی هستیم هرجاازما به عنوان پانل یاسخنران ویاخدمتگزارجهت رساندن پیام NAبشوداستقبال میکنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر9 ، حمید65 ، ناظر10
باعملکردوحسن نیست درباره انجمن میتوانیم صحبت کنیم گمنامی را حفظ کنیم نگذاریم تاباورهاشکسته شودماازخودمان صحبت نمی کنیم ولی به آن اشاره میکنیم ماnaرا معرفی میکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حمید65 ، ناظر10 ، حـمـیـد
سوال 5 ـ  آیا می‌خواهم هرگز درباره اعتیاد یا بهبودی در حضور عموم مشارکت کنم ؟ آیا هرگز سعی کرده ام تا برای NA در جامعه تبلیغ کنم؟ چگونه میتوانم با حفظ گمنامی شخصی خود درباره اعتیاد یا بهبودی صحبت کنم ؟
خارج از NA یعنی بیرون از جلسات و یا جایی که معتادی حضور نداشته باشد و تجربه مقصود تجربه یک معتاد به معتاد دیگر نباشد ، خیر .
ولی وقتی در راستای تجربه یک معتاد به معتاد دیگر باشد ، بله.
من بخاطر حس سپاسگزاری و شوق بهبودی تمایل دارم در مورد اعتیاد و بهبودی در عموم مشارکت کنم تا هم سپاسگزاری خودم را به جا بیاورم و هم کمکی کرده باشم تا یک همدرد دیگر که به کمک نیاز دارد پیام انجمن را بشنود.
چند بار شده که به تنهایی خواسته ام در مورد انجمن تبلیغ کنم که بحث به حاشیه کشیده شده و حتی نتیجه معکوس داده . ولی امروز این آگاهی را دارم که برای برقراری روابط عمومی با جامعه و معرفی انجمن من میتوانم در قالب کمیته اطلاع رسانی و یا H&I بصورت گروهی و کمیته ای این پیام را برای معتادان دیگر در حال عذاب برسانم .
یا اگر به هر دلیل دیگر خواستم در رابطه با اعتیاد و بهبودی صحبت کنم لازم است گمنامی معتاد بودن و انجمنی بودن خودم را حفظ کنم در واقع از انجمن و اصول آن صحبت نکنم تا نماینده NA شناخته نشوم. در کل بهترین رفتار برای من این است که گمنامی اعتیاد خود را در حالت خصوصی یعنی شخصی کاملاً حفظ وبه تنهایی در حضور عموم از اعتیاد و بهبودی صحبتی نکنم . یا اگر بواسطه گذشته یعنی اعتیاد فعال همان زمان مصرفم گمنامی ام شکسته باشد فقط جلسات را معرفی کنم و طبق پمفلت اطلاع رسانی که برای عموم است ، انجمن را معرفی کنم .
مگر در حالت کمیته ای ( اطلاع رسانی یا H&I )

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان