امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17. آیا عضو هیچ سازمان یا باشگاه دیگری هستم که مجبور به تمرین جاذبه یا تبلیغ باشم؟ آی
17. آیا عضو هیچ سازمان یا باشگاه دیگری هستم که مجبور به تمرین جاذبه یا تبلیغ باشم؟ آیا به کارگیری سنت یازده در NA به من چیزی یاد داده است که باعث درک بهتر من از عضویت در گروههای دیگر شود؟
پاسخ
من درفعالیت حرفه ایم یا درکنارخانوادم یابعنوان یک خدمتگزاردرانجمن اگرپایبند به
اصولم و تعهداتم باشم و برسرقول وقرارهایم ثابت قدم بمانم ایجاد جاذبه میشود
با توجه به اصل جاذبه و رعایت گمنامی در این سنت سعی میکنم اگر هم سرکار هستم
با رفتار و گفتار ارباب رجوع را جذب کنم ... تعهد و مسولیت پذیری از اصول اولیه و
جز اینفک زندگی من است
پاسخ
سلام
--آیا عضو هیچ سازمان یا باشگاه دیگری هستم که مجبور به تمرین جاذبه یا تبلیغ باشم؟بله.من در چند نهاد مردم نهاد عضو هستم وداوطلبانه یک سری خدمات میدهم ومحبت ونیت خیر در آنها نیز کاربرد دارد.
--آیا به کارگیری سنت یازده در NA به من چیزی یاد داده است که باعث درک بهتر من از عضویت در گروههای دیگر شود؟ بله.بارفتار در سازمان یا نهادی که عضو هستم نشان دهنده خوبیها و کارکرد های آن سازمان هستم.برای خدمت هیچ توقعی در خود ایجاد نمی نمایم وبه فکر رفع مشکل هستم...
پاسخ
 سلام

بله
 من از زمان شروع بهبودی برای جبران خسارت ونیز برای این که یاد بگیرم ونیازهایم را مرتفع کنم با دو سازمان مردم نهاد و خیریه دیگر همکاری می نمایم.
بله- ایجاد جاذبه به من یاد داده با اخلاق متعارف و احترام به خودم و دیگران بتوانم مسائل خدمت را پی گیری نمایم . این باعث شده اعضاء این نهادها بخواهند با من به کار بپردازند...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان