امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7. خط مشی ما بنا بر اصل جاذبه است تا تبلیغ، چگونه بر خدمات ما فراتر از روابط عمومی تا
7. خط مشی ما بنا بر اصل جاذبه است تا تبلیغ، چگونه بر خدمات ما فراتر از روابط عمومی تاثیر دارد؟ به چه روشهایی میتواند رهنمون فعالیت های ما باشد؟ آیا بدنه خدماتی ما فعالیتی دارد که بتوان آن را توسط به کارگیری این خط مشی تغییر یا بهبود بخشید؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
برخلاف سازمانهای دیگر که در روابط عمومی قسمتی دارند برای تبلیغ خودشان در انجمن معتادان گمنام نیازی به تبلیغ قبل از انجام کار نداریم آمارهای ما مثل تعداد جلسات - اعضای در حال بهبودی تلوع اعضاء از الحاظ سن جنسیت . مذهب - نژاد و غیره . قدمت انجمن نشانگر عملکرد انجمن معتادان گمنام است و در روابط عمومی و اطلاع رسانی ما با این آمارها نیاز به بزرگ کردن انجمن معتادان گمنام نداریم .. . در اطلاع رسانی بیرونی ما از یک شخصیت استفاده نمی کنیم و بصورت گروهی از اعضای با اطلاع برای پیام رسانی استفاده می کنیم . و در کمیته های فرعی اطلاع رسانی که در مورد بایدها و نبایدها صحبت می شود و اعضای اطلاع رسان با آموزش و آگاهی نسبت به اطلاع رسانی اقدام کرده و پیام ساده انجمن را به گوش مسئولین رسانده و این سالهاست که در انجمن کارکرد داشته وانجمن را به عنوان یک NGO موفق از نظر مسئولین می شناسد Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
باعث شده در ارتباطمان با جامعه مراقب باشیم هدف اصلی در الویت باشد و هدف خود
را باسازمانهای دیگر قاطی نکرده و از دادن قول و یا وعده دادن پرهیز کنیم به یاد داشته
باشیم بیشترین الویت جاذبه توسط گروهها انجام میشود برای اینکه بتوانیم از کم و
کاستیهای خود در روابط عمومی مطلع باشیم بصورت مرتب و منظم از خدماتمان تراز
گرفته و اگر ارتباطی نیاز به ترمیم دارد دنبال راهکارهای عملی مناسب میگردیم
مواظبت میکنیم تا جاذبه گروهها گرو شخصیت بعضی اعضا قرار نگیرد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر10 ، حـمـیـد
 سلام
_خط مشی ما بنا بر اصل جاذبه است تا تبلیغ، چگونه بر خدمات ما فراتر از روابط عمومی تاثیر دارد؟انجمن چیزی غیر واقعی ارائه نمی دهد.در روابط عمومی و کمیته زندان ها وعده نشدنی نمی دهیم.
 _به چه روشهایی می تواند رهنمون فعالیت های ما باشد؟
انتقال پیام بر اساس اصول انجمن و قلو نکردن
_آیا بدنه خدماتی ما فعالیتی دارد که بتوان آن را توسط به کارگیری این خط مشی تغییر یا بهبود بخشید؟  بله. تمام خدمات انجمن برای دست یابی به معتاد است برنامه ریزی و تبادل تجربه می تواند در این زمینه کارساز باشد...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
سلام
 من معمولا به دنبال دیده شدن هستم.
برای خدمت که میروم نیز این وسوسه را دارم.
رساندن پیام بدون دیده شدن شخصیت سخت است.
اما من سعی می کنم با رعایت اصل چرخش و نیز گمنامی این مساله را بهبود ببخشم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان