امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. چه ابزاری جت برآورد نیازهای روابط عمومی در جامعه داریم؟ آیا افراد حرفه ای در جامعه
#1
4. چه ابزاری جت برآورد نیازهای روابط عمومی در جامعه داریم؟ آیا افراد حرفه ای در جامعه هستند که NA را نشناسند؟ چه کارهایی انجام میدهیم تا مطمئن شویم که افراد حرفه ای قادر هستند NA را پیدا کنند تا بتوانند معتادان را به آن ارجاع دهند؟
پاسخ
#2
سنت هفتم اعتماد به اعضای خدمتگزار - دادن ایده ونظرات جدید و متنوع - وجود تمایل در اعضای خدمتگزار ۔ آگاهانه انتخاب کردن خدمتگزار جهت روابط عمومی در سطح جامعه . امروز در حال حاضر انجمن N.A شناخته شده می باشد ولی افرادی هستند که از اصول N.A آگاه نیستند و نسبت به نداشتن آگاهی برای منافع خود سوء استفاده می کنند - رعایت کردن دوازده قدم و دوازده سنت و اطلاع رسانی کامل و جامع برای پیام رسانی سالم Heart Heart Heart
پاسخ
#3
اطاع رسانی به تمامی ارگان های دولتی و انجمن های مردم نهاد ، اکثر حرفه ای ها
از نزدیک با انجمن آشنایی دارند با برگزاری پانل ها ، تایین خط مشی ها و معرفی
انجمن معتادان گمنام در جلساتی که دعوت به همکاری میشویم
پاسخ
#4
سلام
--چه ابزاری جهت برآورد نیازهای روابط عمومی در جامعه داریم؟  نشریات مختص جامعه هدف مانند آنسوی دیوارها.پوستر واعلانات وارتباط دیداری
--آیا افراد حرفه ای در جامعه هستند که NA را نشناسند؟بله امکان دارد افرادی باشند که تمایل نداشته باشند انجمن را بشناسند وممکن است ما بواسطه ساعت های رفت وآمدمان به یک سری حرفه ای ها دسترسی نداشته باشیم.
--چه کارهایی انجام می دهیم تا مطمئن شویم که افراد حرفه ای قادر هستند NA را پیدا کنند تا بتوانند معتادان را به آن ارجاع دهند؟ نشریات انجمن و تحویل آن در دیدارهای حضوری.دادن اطلاعیه ها برای تماس ها و معرفی وب سایت انجمن معتادان گمنام.
پاسخ
#5
 سلام
... چه ابزاری جت برآورد نیازهای روابط عمومی در جامعه داریم؟
خط تلفن ماندگار. پوستر و بنر. نشریات
...آیا افراد حرفه ای در جامعه هستند که NA را نشناسند؟
ممکن است باشند انجمن آمار کسانی که وارد این شغل می شوند را ندارد
...چه کارهایی انجام می دهیم تا مطمئن شویم که افراد حرفه ای قادر هستند NA را پیدا کنند تا بتوانند معتادان را به آن ارجاع دهند؟
اول اطلاع رسانی دقیق و شفاف.
دوم تحویل نشریات مورد نیاز روابط عمومی
سوم پوستر. بنر. همایش
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان