امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15. پل ارتباطي بين اين سنت با هر يك از دوازده قدم را توضيح دهيد؟ اين پل ها چه چيز درب
15. پل ارتباطي بين اين سنت با هر يك از دوازده قدم را توضيح دهيد؟ اين پل ها چه چيز درباره بهبودي ام به من مي آموزند؟
پاسخ
قدم1پاکی وبهبودی ام رابه نمایش میگذاردهمراه باتغییرات وعدم ارتباط بادنیای مصرف.قدم2کارهای ناعاقلانه انجام نمیدهم مثل دعوا.قدم3سپردن به خداوکمی آرامشدن.قدم4وقتی خودشناسی راکارمیکنیم مطمئنابیرون ماهم نمای بهتری برای رساندن پیام دارد.قدم5همراه باخداوندی مهربان راهنما یک فردویژه وخودم سه نفری دست به کارمیشویم برای رساندن پیام.قدم6کارمیکنیم بدون غرض ومرض راه برای رساندن پیام هموارترخواهدشد.قدم7عشق ومحبت ازدست رفته برمیگردد وبافروتنی پیام رسانی میشود.قدم8وقتی لیست راجهت جبران خسارت نوشتی مطمئن تروبااشتیاق بیشتری پیام رسانی میکنید.قدم9بعدازجبران خسارت جهت دلجوئی از مردم خداوندخانواده وارامش خودمان پیام رسانی میکنیم.قدم10پی بردن اشتباه آن هم به صورت سریع ضمینه وبسترخوبی برای سنت5میباشد.قدم11صلاح دعاومراقبه به همراه خودحما میکنیم جهت رساندن پیام.قدم12کلیه قدمهاوجلسات برای اینکه بتوانیم درخدمت همدردان معتادبشم درجلسه 12قدمی عمل کنم جهت رساندن پیام سنت5.برای من بیداری روحانی ازقطع مصرف شروع شد حمل کردن احساسات بدمثل رنجش ترس عصبانیت باعث میشودتامن نتوانم پیام رسان خوبی باشم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر۳
الف:

سنت پنجم با تک تک قدمها در آمیخته است زیرا پیام رسانی ما از طریق کارکرد قدمها در زندگی شخصی و چگونگی تمرین اصول روحانی نهفته در آنها صورت می پذیرد.اما مهمترین ارتباط قدم دوازدهم و سنت پنجم است زیرا کوشش در رساندن پیام از طریق سنت پنجم هدفمند و قدرتمند می شود.

ب:
این  پل ها چه چیزدرباره  بهبودی ام به من می اموزد؟

تمرکزمان بر بهبودی مهمترین عامل در ایجاد جاذبه در پیام رسانی است.
کارکردقدمها به ما در ایجاد راهی جهت ارتباط با دنیای بیرون از انجمن،ایجاد روابط قوی و هدفمند،رسیدن به آزادی و اختیار،ثبات قدم،سلامت عقل و رشد روحانی رهنمون می کند.

همچنین قدمها به ما در فروتنی در رساندن پیام عدم استفاده از ابزارهای خشن و غیرمعمول و الفاظ رکیک و
شناخت از خود،موقعیت انجمن و خواست نیروی برتر کمک می کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان