امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13. از چه راههايي ميتوانم پيام NA را برسانم؟ تجربه خود از يكي از موارد كاركرد قدم دوا
مهمترینش عملکرد و بهبودی منه که جاذبه ایجاد میکنه و این قویترین پیام برای اطرافیان من و در کل همدردانم است..خدمت به عنوان راهنما...سخنران..پیام رسانی در زندان ها مراکز درمانی 

ب:تجربه من از کارد قدم دوازده باعث شد چند نفر از دوستانم بیان تو مسیر بهبودی و با قدم ها آشنا بشن و این خودش تجربه از کار کرد قدم دوازده بود

ج:پیام من به عنوان یه راهنما اینه که من تونستم پاک بشم..وسوسه مواد رفت...زندگی تازه ای دارم و عشق بلاعوض رو پخش میکنم تا بدونن اینجا انجمن عشق و مهربانی و گذشته...به عنوان یک رهجو پیامم اینه کله من به تنهایی کار نمیکنه من با هر چقدر سن پاکی همیشه آماده پذیرش آموزش و پیمودن این راه هستم

د:قراره من حاوی پیام باشم و کنترل و قضاوت نکنم...مسئولیت کارهای بقیه رو به عهده نگیرم...حکومت نکنم...برای کسی تصمیم نگیرم ...و بفهمم اینجا یک مرجع نهایی وجود داره خداوندی که حواسش به همه هست و من نقش خدا رو اجرا نکنم که بخوام کسی رو کول کنم ...پیام میدم اگه کسی خواستارش باشه حتما میبره تو زندگیش اجرا میکنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 13. از چه راههايي ميتوانم پيام NA را برسانم؟ تجربه خود از يكي از موارد كاركرد قدم دوا - توسط آرامش - ۱۴۰۱/۱۲/۱۰، ۰۷:۳۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان