امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. چگونه میتوانم استقلال شخصی را تمرین کنم تا در راستای منافع مشترک ما باشد؟ از چه را
#1
4. چگونه میتوانم استقلال شخصی را تمرین کنم تا در راستای منافع مشترک ما باشد؟ از چه راههای مختلفی ممکن است انتخاب‌های من، رابطه ام را با na به خطر بیندازد؟ چگونه می توانم از استقلال شخصی ام را با ترس از قضاوت شدن، سازگار کنم؟
پاسخ
#2
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۳۰ عصر)admin.a نوشته است: 4. چگونه میتوانم استقلال شخصی را تمرین کنم تا در راستای منافع مشترک ما باشد؟ از چه راههای مختلفی ممکن است انتخاب‌های من، رابطه ام را با na به خطر بیندازد؟ چگونه می توانم از استقلال شخصی ام را با ترس از قضاوت شدن، سازگار کنم؟
سکوت در یک جلسه باعث جاذبه و احترام از طرف دیگر اعضاء می شود و این تمرینی جهت رسیدن به استقلال شخصی و در نظر گرفتن منافع مشترک ماست. زیرا استقلال شخصی حکم می کند که نسبت به ایجاد فضای امن در جلسات متعهد باشیم یا احترام گذاشتن به اعضاء که موجب ایجاد صمیمیت و یگانگی شده که این تمرینی در راستای حفظ منافع مشترک است.
از چه راههای مختلفی ممکن است انتخاب های من، رابطه ام را با NA به خطر می اندازد؟
بی توجهی نسبت به شرح وظایف خدمتی و تک روی در خدمت بعلت خودخواهی.

 مشورت نکردن با اعضاء و خود سرانه عمل کردن در خدمت.
 ایراد گرفتن از نحوی خدمتی اعضاء خدمتگزار.
 سلیقه‌ای ارتباط برقرار کردن و نداشتن ارتباط و مشورت با راهنما.
 همکاری نکردن با خدمتگزاران گروه جهت برگزاری یک فضای دوستانه.
 تعدی و عدم رعایت سنت ها ، مثلا استفاده از افرادی بعنوان سخنران که از انجمن های دیگر هستند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳
#3
درحقیقت مهمترین چیزی که درانجمن باعث میشه ازاستقلال شخصی دوربشم شخصیت پردازی کردن ذهنی من هست که تصمیماتم وافکارم تحت شعاع شخصیتهاقرارمیگیره وقتی این مسئله روکناربگذارم ودرمسیربهبودی قرارداشته باشم خودبه خوداستقلال فردی سراغم میاددراستقلال فردی من حق ایده ونظروپیشنهادشخصی رادارم وقتی این ایده ها ووجدانها راازدریچه خودخواهی وغرایض شخصی دورکنم وبافیلترسنتهاوقدمهابررسی قراردهم ان وقت هست که میتوانم منافع مشترک رودراستقلال شخصی تمرین وتکرارکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، آریا داریوش ، ناظر۳


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان