امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. چه رابطه ای بین استقلال شخصی با منافع مشترک ما وجود دارد؟ چگونه بین خواسته ها و نی
3. چه رابطه ای بین استقلال شخصی با منافع مشترک ما وجود دارد؟ چگونه بین خواسته ها و نیازهای خود با منافع کل تعادل برقرار می کنم؟
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۳۰ عصر)admin.a نوشته است: 3. چه رابطه ای بین استقلال شخصی با منافع مشترک ما وجود دارد؟ چگونه بین خواسته ها و نیازهای خود با منافع کل تعادل برقرار می کنم؟
مسئولیت پذیری رابطه ای است که بین استقلال شخصی با منافع مشترک حائز اهمیت است.یک معتاد بهبود یافته از هرگونه ماده مخدر با انجام مسئولیت های بهبودی خود در مرحله ی استقلال شخصی قرار می گیرد.به همین ترتیب می آموزد که در برابر حفظ منافع مشترک نیز مسئولیت دارد. زیرا به این درک رسیده که مسئولیت پذیری حافظ استقلال شخصی و ماندگاری گروه ها و انجمن ماست.

چگونه بین خواسته ها و نیازهای خود با منافع کل تعادل برقرار می کنم؟روشن بینی خمیره اصلی برقراری تعادل است. هنگامی که از این اصل استفاده کنم دارای نیروی قدرتمند منطق شده و می توانم با کمک گرفتن از تجارب ارزشمند دیگران به این تعادل برسم. روشن بینی تنها اصل روحانی ست که کمک می کند تمام مسائل اطراف خود را ببینم و با خرد و اندیشه ، بیشتر به فکر منافع کل باشم تا منافع شخصی..!
پاسخ
 سپاس شده توسط آرین ی ، ناظر۳
استقلال شخصی کمک میکنددرراستای منافع مشترک تصمیمات درستی بگیریم واون چیزی که به نفع انجمن هست رادرنظربگیریم استقلال شخصی یعنی ازادانه تصمیم گرفتن بدون تاثیری گزاری منفی ازطریق اعضای بانفوذ.من همان گونه که برای حفظ استقلال شخصی درایت دارم وتلاش میکنم همین تلاش رونیزبرای استقلال گروهی داشته باشم بااستقلال شخصی بهترمیتوانیم خودواقعی باشیم وهمین به ماکمک میکندپیام رابهتربرسانیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، آرین ی ، ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان